Бистрозайм – швидкий кредит без довідок

“Быстро займ” – зареєстрований торговий знак, під яким компанія надає приватним особам швидкі і короткострокові позики онлайн в інтернеті або у відділеннях, без застави та поручителів.

Короткострокові кредити можуть бути оформлені на місяць, тиждень, кілька днів. Тільки Ви вирішуєте, яку суму хочете взяти. Також в Бистрозайм все прозоро і просто – кожен клієнт платить тільки за дні користування грошима.
Быстрозайм онлайн заявка на сайте
Час, за який ви можете отримати гроші, не займає більше 20 хвилин. А кожна наступна заявка схвалюється ще швидше. Крім того, якщо людина акуратно і повністю погасить борг, то наступного разу помітно збільшать ліміт коштів, що надаються.

Маючи мінімум документів, клієнт всього за 20 хвилин може отримати гроші на всі випадки життя.
Всі поля онлайн заявки повинні містити тільки достовірну інформацію і бути заповнені відповідним чином.

быстрозайм на карту Україна

– Щоб отримати позику, вам повинно виповнитись 21 рік.

– Сума першого кредиту може бути від 300 до 3000 грн.

– Наступні рази Ви можете взяти до 10 000 грн.

– Обов”язково необхідний паспорт, а також один з додаткових документів – ідентифікаційний код, військовий квиток, водійське посвідчення, закордонний паспорт, студентський або ж пенсійне посвідчення.

creditok онлайн заявка на кредит

Експрес позику оформляють без застави. Ви сплачуєте відсотки тільки за фактичний час користування грошима.
“Быстрозайм” – готівкові гроші за 20 хвилин. Плата за фактичні дні користування, можна зробити дострокове погашення без штрафів, компанія “БыистроЗайм” працює 7 днів на тиждень, без перерви.

При особистому зверненні в офіс компанії, вам можуть бути видані кошти готівкою, при онлайн заявці використовується система електронних переказів.

Запрошена сума кредиту пересилається клієнту на карту тільки після того, як він підтвердить, що саме він – власник карти. Після завершення активації карти Ви можете повноцінно користуватися грошима.

Ви можете розраховувати на знижки при повторних зверненнях до компанії “Быстро займ”. Також Вас може зацікавити програма лояльності.

Можливе дострокове погашення кредиту, продовження терміну кредиту

Вам також може сподобатися ...

4 Responses

 1. Надя коментує:

  Отличный вариант до зарплаты, рассматривают очень быстро

 2. Богдан коментує:

  Мене дуже здивувало доброзичливе, культурне ставлення до мене як до клієнта, коли по телефону консультували все добре пояснили. Головне сплачувати вчасно і проблем не буде

 3. Стас коментує:

  Так выручили просто слов нет, реальная помощь понадобилась, а в этой компании всё так просто

 4. оксана коментує:

  берите,не пожалеете.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>