Ccloan кредит онлайн до 10000 грн за 10 хвилин

Кредити Ccloan

Необхідність термінового отримання певної грошової суми може виникнути в будь-який момент. Більшість банків вимагають чималий пакет документів і приймають рішення протягом декількох днів. У той же час міжнародна організація мікрокредитів Ccloan (CC ЛОУН ) дає можливість отримати бажану суму вже в день звернення!

Ccloan довіряють в Грузії та Казахстані, а тепер і в Україні

ccloan мікрокредит онлайн за 10 хвилин

Вимоги до позичальника

Ccloan кредит можуть оформити громадяни України, які досягли 20-річного віку. Для цього знадобляться тільки:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний податковий номер;
  • мобільний номер телефону;
  • адреса електронної пошти.

При всьому цьому, для того, щоб оформити Ccloan позику онлайн, немає необхідності в наданні довідки про доходи або інших документів. Завдяки цьому клієнт може отримати гроші маючи тільки доступ до інтернету.

ccloan онлайн заявка на кредит

Моментальний кредит онлайн на карту оформляється всього за кілька хвилин! Досить просто зайти на офіційний сайт Ccloan і заповнити коротку заявку. У разі позитивного рішення (а на його прийняття потрібно менше 10 хвилин) клієнт може отримати онлайн кредит на карту будь-якого банку. При цьому у відкритті нового рахунку немає ніякої необхідності. Досить просто вказати в онлайн заявці на кредит всі необхідні реквізити.

Швидкий кредит прийде на допомогу тим, кому не вистачає грошей до зарплати, завдяки простому і прозорому процесу оформлення і отримання грошових коштів.

ccloan (СС Лоан)  моментальный кредит онлайн на карту

Доступна до оформлення сума і терміни кредитування

У фінансовій організації Ccloan кредит онлайн можна отримати будь-яку потрібну суму аж до 10 тисяч гривень та ще й без довідки про доходи! При цьому, гроші можна використовувати як на покупку будь-якого товару, так і на інші цілі. Те, куди клієнт витрачає онлайн кредит на карту, компанія Ccloan не контролює!

Термін, протягом якого необхідно повернути отримані кошти та нараховані на них відсотки може коливатися і залежить від фінансового становища. Моментальний кредит онлайн на карту можна повернути не пізніше, ніж через 30 днів з моменту його отримання. Саме тому під час оформлення заявки при виборі необхідної суми варто в першу чергу враховувати свої фінансові можливості, щоб уникнути неприємної ситуації. Тільки в такому випадку можна отримати довіру компанії Ccloan кредит.

ccloan banner

 

Процентна ставка

На головній сторінці офіційного сайту Ccloan Україна можна не тільки оформити онлайн кредит на карту, але і дізнатися, яку суму доведеться віддати через термін від 5 до 30 днів. Відсоткова система дуже прозора, тому майбутні клієнти можуть не боятися, що на додачу до всього їм доведеться оплачувати страхові внески і так далі.

Наприклад, якщо Ccloan позика онлайн оформляється вперше, за місяць (30 днів) користування 1000 гривень доведеться доплатити всього 200 гривень. APR в цьому випадку складе 240,12%.

Прострочення і ухилення від сплати

Якщо швидкий кредит не був оплачений в зазначений термін, договір передбачає збільшення щоденної  відсоткової ставки по кредиту до 3%.

При навмисному ухилянні від сплати організація Ccloan передає дані про заборгованість в Бюро кредитних історій України. Також можливе застосування різних методів примусового стягнення, які не суперечать чинному законодавству.

ccloan онлайн заявка на кредит

Погашення заборгованості і продовження кредиту

Ccloan мікрокредит онлайн можна погасити будь-яким із зручних способів:

  1. Через термінал самообслуговування. До них відносяться EasyPay і IBox.
  2. Через особистий кабінет. Операція відбувається за допомогою банківської картки клієнта.
  3. Банківським переказом. Офіційний сайт містить інформацію з реквізитами для платежу через Приват Банк, Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк, ОТП Банк, Credit Agricole. В даному випадку в полі “Призначення платежу” важливо вказати номер договору та ІПН клієнта!

Продовжити кредит в CC ЛОУН можна тими ж способами, які використовуються для оплати. При цьому потрібно буде вказати термін продовження позики (5, 10, 20 днів і так далі).

 

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>