Credit 365 – онлайн кредит з вигідними умовами

Компанія “Credit365″ є однією з перших організацій в Україні, яка пропонує найвигідніші умови по наданню онлайн позик.

Credit365 – це організація, яка дає можливість усім громадянам України віком від 20 до 75 років отримати мікрокредит у розмірі від 500 гривень до 7000 гривень на термін 15 або 30 днів, з можливістю пролонгації терміну погашення. Кошти видаються без застави та поруки.

Умови надання кредиту сайтом Credit365:

Сума кредиту: від 500 до 8000 грн
Де видається кредит: Україна, крім АР Крим, Донецької і Луганської обл
Вік: від 20 до 75
Документи: ідентифікаційний код, діюча банківська картка
Ставка по відсотках: 42,5% в місяць
Термін: 5-30 днів
Особливості: без застави, без поручителів, працює онлайн цілодобово
Як видається кредит: на картку будь-якого банку
Відповідь по заявці: протягом 15 хвилин
Штраф за несплату відсотків: 1,5 % від загальної суми простроченої позики, за кожен день
Юридична адреса Credit365: м.Київ, вул. Софіївська, 25-а
Зворотній зв’зок: info@credit365.ua
Номер телефону: 0 800-210-365
Адреса сайту: https://credit365.ua/uk

кредит 365 онлайн заявка

Позика надається в короткий термін, без особистої присутності, і не вимагає довідок. Це робить сервіс зручним для людей, яким потрібні гроші до зарплати або маленька позика на споживчі потреби.

Credit 365 дозволить швидко і просто отримати гроші зручним способом. Позикові кошти можуть бути оформлені на період від 7 днів до 30 календарних днів. Діє невелика для сфери мікрокредитування процентна ставка – 1,4% на день. Гроші перераховуються на картку клієнта.

 

Компанія Credit 365 має ліцензію для здійснення операцій з видачі позик, на сайті вказано телефон, є юридична і фізична адреса.

Credit365 оперативно ухвалить рішення про надання мікрокредиту і повідомить про це через смс.

Щоб оформити кредит, необхідно зайти на сайт компанії і заповнити онлайн заявку. У ній вказуються стандартні дані – ПІБ, код платника податків, електронна пошта, номер мобільного телефону, адреса проживання, номер банківської картки або рахунку, сума позики і дні.

Для подачі заявки потрібно зареєструватися на сайті, вибрати суму позики і перевести 1 гривню на рахунок компанії. Через деякий час ця сума розморожується, а не йде компанії, в результаті повертається вам на рахунок.

Розгляд заявки займає 15 хвилин. Дуже важливо при заповненні не допускати випадкових помилок, оскільки неправильна інформація може негативно позначитися на процес отримання позитивного рішення.

кредит по інтернету credit365

Після прийняття позитивного рішення Ви отримаєте підтвердження у вигляді смс-повідомлення, а гроші надійдуть на Ваш рахунок протягом декількох хвилин. Швидкість переказу коштів залежить від банківської установи, яка надала вам карту або рахунок.

На електронну пошту Вам вишлють інформаційний формуляр з дуже детальним описом умов з надання кредиту від «Кредит 365 Україна».

В разі не дотримання договірних умов Кредит 365 стягує дуже низький відсоток пені – 1,5%. Продовжити термін виплат можна не пізніше останнього дня, встановленого для закінчення терміну погашення кредитного боргу.

Передбачена також можливість дострокового погашення заборгованості по кредиту.

кредит 365 онлайн заявка

Погасити взяту позику досить просто і легко. Зробити це можна банківським переказом, через банкомати або термінали (системи iBox, EasyPay, банку Національний кредит та ПриватБанку), а також шляхом переказу коштів з картки позичальника.

У Credit 365 діє програма лояльності – знижка до 40 % на комісію за використання кредиту. Усе просто: чим більше у вас взятих і погашених кредитів, тим краща у Вас кредитна історія, тим більше Вам можна довіряти.

Щоб стати учасником програми лояльності, потрібно вчасно погасити 3 кредити. Уже на 4 кредиті отримаєте знижку 15 %, на 5-му – 16,5 %, на 6-му – 18 %, на 7-му – 19,5 %, на 8-му – 21 %, а з усіма іншими знижка становитиме до 25 %. З кожним новим кредитом знижка зростає на 1,5 %. Усі знижки будуть сумуватись, то ж з часом отримаєте знижку 40%.

Щоб дізнатись суму знижки по кредиту, необхідно зайти в особистий кабінет.

Відгуки:

– Я студенка, мені гроші прийшли через 20 хвилин на банківську картку, платила кредит зі свого кабінету на тому ж сайті Credit365.

– Чудовий варіант для тих, хто цінує свій час, гроші і нерви. А тут все чесно і адекватні відсотки сплачуються.

– На сайті настільки все просто, що навіть моя бабуся сама робила запит на кредит :)

– Кредит оформили швидко, обслуговування якісне. Величезне спасибі менеджерам компанії за швидку і якісну роботу.

– Все прозоро, швидко, зрозуміло і доступно. Спасибі величезне за роботу!

– З ними є впевненість, що при перебоях з зарплатою не залишишся без грошей.

– Мене здивувало і сподобалося те, що в особистому кабінеті можна переглядати операції, які здійснюються на мою кредиту.

– Через інет дуже зручно виходить і швидко. Мені дуже сподобалося!

– Після того, як я оформила заявку на сайті, вже через 15 хвилин гроші були на моїй карті.

кредит 365 онлайн заявка

Вам також може сподобатися ...

2 Responses

  1. Андрій коментує:

    Сьогодні оформляв кредит в Credit365, сподобалось як працюють дівчата які оформляли мені кредит, дуже задоволений.

  2. Макс коментує:

    з.п. затримували, а терміново потрібні були гроші. Брав гроші в кредит через сайт credit365. Сподобався сервіс. Ще й без всяких довідок і біганини, можна взяти гроші в будь-який час і дня тижня! Рекомендую, якщо немає у кого терміново позичит

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>