CreditOk – кредит готівкою без застави

В Україні досить велика кількість банків, тому вартість плюс / мінус у всіх банках однотипних кредитних продуктів також не сильно відрізняється, але все ж відмінності є.
CreditOk допомагає знайти відмінності, порівняти всі пропозиції, згідно вказаних параметрів у заявці на кредит, щоб вибрати найвигіднішу пропозицію. Для клієнтів – це економія часу і нервів, пов’язаних з відвідуванням відділень банків, спілкуванням з малокваліфікованим персоналом.

Умови надання кредиту сайтом CreditOk:

Сума кредиту: від 10 000 до 150 000 грн
Де видається кредит: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Херсон, Вінниця, Житомир, Рівне, Львів, Мукачево
Вік: від 26 до 65
Документи: паспорт, ідентифікаційний код
Ставка по відсотках: залежно від обраного банку від 15 до 20% річних
Додаткові умови: без довідок про доходи, без застави, без поручителів, офіційна робота, дохід від 3000 грн/міс
Як видається кредит: готівкою або на картку банку
Відповідь по заявці: протягом 1 години
Адреса Creditok: м.Київ, вул. Льва Толстого, 6а.
Зворотній зв’зок: info@creditok.com.ua
Номер телефону: (044)222-53-25, (097)680-10-10, (063)680-10-10
Адреса сайту: http://sd.creditok.ua/

creditok онлайн заявка на кредит

CreditOk співпрацює з провідними банками та кредитними організаціями України, які оформляють заявки на кредит по телефону або онлайн.
За допомогою сервісу ви можете спочатку переглянути наявні кредитні пропозиції, виходячи зі своїх особистих параметрів (вік, стаж роботи, сума кредиту, строк), самостійно розрахувати щомісячний платіж по кредиту.

CreditOk кредити онлайн

Щоб отримати кредит онлайн, залиште коротку заявку на сайті (10 полів) і протягом 1 години з Вами зв’яжеться співробітник компанії і запросить в офіс на заповнення повної заявки (компанія має мережу відділень з більш ніж 120 офісів по всій Україні).
Зазвичай, після отримання заявки, контакт-центр банку зв’язується з Клієнтом, дає повну консультацію по даному продукту і пропонує або відвідати відділення для заповнення повної заявки на кредит, або заповнює з клієнтом заявку в телефонному режимі.
Заявки на кредит приймаються і у вихідні, але важливо знати, що клієнта запросять в офіс за грошима лише в понеділок.
КредитОк приймає заявки на кредити без застави та поручителів.

CreditOk кредити в Україні
Кредит може бути виданий на суму від 10 000 до 150 000 гривень. Отримати гроші можна в касі банку або готівка надійде на платіжну карту, залежно від обраного кредиту.
Для отримання кредиту за допомогою агентства КредитОк, потрібно бути віком від 21 до 75 років. До речі, не має значення Ваше працевлаштування. Можна бути офіційно або неофіційно оформленим, приватним підприємцем, пенсіонером або працювати самим на себе.
creditok онлайн заявка на кредит
Важливо, щоб були відсутні прострочення за кредитами в інших банках.
Максимальний термін видачі кредиту – 5 років.
Віддавати кредит потрібно рівними частинами щомісяця, залежно від суми позики. Є можливість дострокового погашення кредиту.
З Creditok вища ймовірність отримати кредит, ніж при зверненні безпосередньо в банк. Також на сайті є зручний калькулятор для прорахунку платежів по кредиту.

Ви можете взяти швидкий кредит готівкою на будь-які цілі: ремонт, відпочинок, весілля, навчання, купівлю меблів та багато іншого – все, що так Вам необхідно саме зараз.

Компанія Creditok.ua є офіційним агентом банків з продажу кредитних продуктів (з банками укладені договори про співпрацю). Кваліфіковані співробітники компанії допомагають клієнтам підібрати найбільш оптимальну пропозицію.

Агентство Creditok шукає індивідуaльний підxід до кожного клієнта. З ним можна узгодити індивідуальні умови кредитування.
Тут найшвидше прийняття рішення про видачу і високий% затверджених кредитів. Налагоджена схема роботи з найбільшими банками дозволить Вам в найкоротші терміни отримати будь-яку потрібну Вам суму.
creditok онлайн заявка на кредит
Увага! Creditok видає кредити в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Херсоні, Вінниці, Житомирі, Рівному, Львові, Мукачеві.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>