Євро Гроші кредит на банківську картку

Онлайн кредити допомагають не тільки швидко отримати необхідну суму грошових  коштів, але й зекономити власний час Заявка на їх отримання оформлюється прямо вдома. Потрібно мати тільки доступ до інтернету. Євро гроші кредит – це одна з фінансових організацій, яка допомагає швидко оформити позику маючи при собі мінімальний пакет документів. євро гроші кредит на карту

Вимоги до клієнтів та пакет документів

Для того, щоб оформити в Євро гроші кредит на картку, достатньо мати при собі паспорт та ідентифікаційний податковий номер. Додатково знадобиться платіжна картка, відкрита в будь-якому банку України. Її платіжна система повинна бути Visa або MasterCard.
еврогроши онлайн заявка на кредит через интернет
Оформити заявку для отримання онлайн кредиту на картку може громадянин та резидент України віком від 21 до 65 років (для жінок) або від 24 до 60 років (для чоловіків). заявка на євро гроші кредит онлайн на карточку

Умови кредитування

Оформити в фінансовій організації Євро гроші кредит онлайн можуть жителі будь-якого населеного пункту України. Виключення складають тільки Автономна Республіка Крим та міста, що знаходяться в  зоні АТО.

Онлайн кредит на картку при першому зверненні оформлюється на суму від 100 до 1500 гривен. В подальшому максимальна сума може бути збільшена до 7000 гривень. При цьому максимальний термін кредитування – до 30 днів.

На отриману суму кредиту нараховується ставка розміром 1.9% в день. На основній сторінці сайту за допомогою спеціальних лінійок можна самостійно розрахувати суму відсотків, яка буде нарахована за той чи інший проміжок часу.

Клієнт може достроково повернути в Євро гроші кредит на картку і сплатити відсотки лише за дні фактичного користування коштами.

онлайн кредит на картку через інтернет без довідки про доходи

Процес оформлення заявки

Для того, щоб взяти кредит на картку, не потрібно йти у відділення банку або телефонувати за номером гарячої лінії. Зробити це можна оформивши коротку заявку на офіційному сайті Євро гроші кредит прямо у себе вдома. Цей процес займає не більше 15 хвилин.

еврогроши онлайн заявка на кредит через интернет

Клієнту потрібно буде обрати необхідні суму та термін кредитування і указати деякі персональні дані в анкеті. Після цього необхідно відправити заявку на верифікацію. По її закінченню (це займе не більше 30 хвилин) в особистому кабінеті з‘явиться інформація щодо доступності кредитування. Для тих клієнтів, які вже кредитувались в Євро гроші, процес прийняття рішення займає до 10 хвилин.

В разі позитивної відповіді в Євро гроші, кредит онлайн буде зараховано на платіжну картку. Цей процес може здійснюватись до 3 робочих днів, хоча, як показує практика, гроші надходять менше, ніж за одну годину.

Перед відправкою коштів компанія Євро гроші повинна перевірити, чи дійсно картка, реквізити якої були надані в заявці, належить клієнту. З цією метою на ній тимчасово блокується випадкова сума грошових коштів (до 1 гривні). Для підтвердження факту володіння карткою необхідно ввести в спеціальне поле точну заблоковану суму. Дізнатись її можна на гарячій лінії банку, за допомогою смс повідомлення (якщо ця послуга підключена) або переглянувши виписку в інтернет-банку.

Одночасно взяти кредит на картку можна тільки один. Повторне кредитування можливе лише після закриття попереднього договору.

Кредиты eurogroshi деньги на банковскую карточку за 15 минут

Повернення кредиту та пролонгація

Повернути онлайн кредит на картку і нараховані за час користування відсотки можна через особистий кабінет на офіційному сайті. Платіж проводиться з використанням платіжної картки, оформленої на ім‘я клієнта.

В разі, якщо клієнт не може своєчасно повернути отриману суму грошових коштів, він може скористатись послугою пролонгації. Для цього йому необхідно буде лише сплатити нараховані за час користування відсотки і продовжити дію договору на термін до 1 місяця. Максимальна кількість пролонгацій при цьому необмежена.

деньги до зарплаты в кпредит на карточку через интернет

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>