FIDOBANK: швидкий кредит до 50000

Фідобанк надає швидкий кредит до 50000 грн через інтернет.

Кредит через інтернет – це досить новий вид отримання позик, що дуже швидко набирає популярність, який надає можливість отримати гроші, коли вам: 1) відмовили у банку, 2) вам потрібно терміново віддати гроші, а нема де більше взяти, 3) у вас нема застави для ломбарду.

фидобанк онлайн заявка на кредит

Видача кредиту відбувається готівкою або на картку в найкоротші терміни. Кредит видається без довідок і поручителів, без застави та поручителів (працевлаштування по трудовій книзі або пенсія). І все, що вам потрібно – це оформити заявку на сайті. Сервіс працює цілодобово.

Також для отримання коштів по онлайн кредиту, відвідувати банк або фінансову установу не обов’язково, гроші можна отримати в будь-якому зручному клієнтові місці, для цього потрібен тільки інтернет.

фидобанк кредит наличными
FIDOBANK – український універсальний банк, який надає повний перелік банківських продуктів та послуг роздрібним клієнтам, малому та середньому бізнесу, а також великим компаніям. Банк знаходиться у всіх великих містах і обласних центрах, тому йому можна довіряти.

Щоб отримати кредит в Фідобанк, необхідно заповнити онлайн заявку на сайті банку. У заявці необхідно вказати: правильний ІПН, свій номер телефону, тип зайнятості (СПД, пенсіонери, офіційне працевлаштування), дату народження, суму кредиту (від 1000 до 50000 грн), правильно вказати прізвище, ім’я, по батькові. Також важливо для позитивного результату за заявкою на кредит, щоб Вам було від 22 до 65 років.

Протягом 15 хвилин Ви отримаєте рішення від Фідо банк про видачу Вам застави.

Отримавши позитивну відповідь, Ви можете отримати гроші на свою картку, яку Вам безкоштовно оформить Фідобанк.

Фидобанк працює з: Platinum Bank, OTP Bank, Дельта Банк, Ренессанс Кредит, Приват Банк, Альфа Банк, Банк Михайлівський.

Крім кредиту онлайн на картку, ви можете отримати від Фідо банку кредитну картку без додаткових документів. Співробітник Fidobank безкоштовно оформить карту Cirrius / Maestro Instant з установленим лімітом.

фидобанк взять кредит

Існує кілька сум кредитних лімітів для нових клієнтів: 1000 грн, 2000 грн, 5000 грн, 10 000 грн, 20 000 грн, 50 000 грн. Величина суми залежить від Вашого виду діяльності, кредитної історії, віку. Існуючим клієнтам Фідобанк надає кредитні карти з лімітом і до 250 000 грн.

Кредитний ліміт діє 12 місяців з автоматичною пролонгацією.

За використання кредитної картки Фідобанк Ви будете платити 0,0001% річних, а також кожен місяць 3,5% від встановленого ліміту, якщо користуєтеся кредиткою. Якщо Ви не використовуєте гроші з кредитної картки, не потрібно нічого платити.

 

Для погашення кредиту в Фідобанк, необхідно поповнити видану карту на необхідну суму заборгованості через мережу IBox, касу Фідобанк, а також можна перекинути гроші з будь-якого іншого рахунку Фідобанк або інших українських банків.

Як бачите, кредит не виходячи з дому, отримати дуже просто!

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>