Глобал Кредит: кредит через смс, через інтернет чи у відділенні

Кредити Globalcredit

Отримати грошовий кредит в банку – досить трудомісткий процес, який іноді займає досить багато часу. Але ті, хто не звик довго очікувати і збирати чималі пакети документів, можуть скористатися новою зручною послугою і оформити Глобал Кредит онлайн через інтернет.

глобал кредит онлайн заявка на кредит на карту

Вимоги до позичальника і пакет документів

Для того, щоб оформити Глобал Кредит на карту, клієнту знадобиться мати при собі тільки паспорт і ідентифікаційний податковий номер. Додатковими умовами отримання позики є наявність постійного місця роботи та вік від 18 років до 71 року.Кредит в ГлобалКредит онлайн заявка

Процес оформлення онлайн кредиту

Для отримання Глобал Кредит онлайн заявка оформляється дома через інтернет. Зробити це можна на офіційному сайті компанії. Весь процес заповнення, прийняття організацією рішення і отримання коштів займе не більше 20 хвилин часу! При цьому грошова сума переводиться на відкритий картковий рахунок позичальника.

глобал кредит онлайн

Зверніть увагу, що на відміну від інших кредитних організацій, Глобал Кредит робить знижки клієнтам, що вчасно повертають кредити. Компанія видає призові гроші! Сума, яку отримує клієнт, це 10 % від суми нарахованих відсотків. Погодьтесь, це досить приємний подарунок.

Приміром, якщо взяти 2000 гривень на 7 днів, то при вчасному поверненні кредиту, ГлобалКредит поверне вам 23.46 грн на ваш рахунок.

глобал кредит онлайн заявка на кредит на карту

Процес оформлення смс кредиту

Зареєстровані клієнти компанії можуть оформити смс кредит на карту. На відміну від Глобал кредит онлайн через інтернет, заявка в цьому випадку оформляється за допомогою звичайного текстового повідомлення. Позичальникові досить просто вказати в смс бажані суму і термін кредитування, а також свій ідентифікаційний номер. Всі ці дані необхідно розділяти зірочкою “*”. Використання букв і пробілів не допускається! Щоб отримати смс кредит від Global Credit, необхідно відправити смс на номер 717.

Як приклад повідомлення, яке допоможе оформити смс кредит, можна розглянути наступне:

1000 * 6 * 1234567890

Тут вказано, що клієнт хоче отримати 1000 гривень на 6 місяців, а його ІПН – 1234567890.

Після відправки такого смс потрібно очікувати рішення компанії, яке також прийде за допомогою повідомлення.

Якщо смс кредит на карту в заявленій сумі доступний, клієнтові прийде повідомлення з кодом. Його потрібно переслати на той номер, з якого прийшло смс.

Якщо необхідна позичальникові сума вище розрахованого для нього ліміту, в повідомленні міститиметься два коди. Перевідправка першого означатиме, що клієнт згоден з отриманням допустимої для нього суми. Якщо смс кредит необхідний саме в тому розмірі, який вказувався спочатку, переслати потрібно другий код. Таким чином, клієнт дає згоду на додаткову перевірку, яка може зайняти трохи більше часу.

При виникненні будь-яких додаткових питань позичальник може звернутися в колл-центр компанії. Працює він щодня з 9-00 до 20-00.взяти кредит готівкою в global credit Україна

Оформлення кредиту готівкою

Тим, хто не довіряє оформлення Глобал Кредит онлайн або через смс, компанія надає можливість оформити кредит готівкою без застави у відділенні. Клієнту також, як і в попередніх випадках, знадобиться взяти з собою паспорт і код. Після цього він повинен прийти до найближчого відділення, заповнити заявку і дочекатися позитивного рішення. Кредит готівкою без застави оформляється протягом 20 хвилин.

глобал кредит онлайн заявка на кредит на карту

Сума, термін і продовження кредиту

Глобал кредит онлайн і інші види позик можна оформити на суму від 200 до 10 000 гривень. При цьому термін кредитування становить 14 днів. За клієнтом залишається право продовження кредиту нескінченну кількість разів.

Процентна ставка і прострочення

Глобал кредит на карту відрізняється від багатьох пропозицій інших організацій і банків наявністю фіксованої процентної ставки. Вона дорівнює 1,5% за кожен день користування коштами. При цьому за клієнтом залишається право дострокового погашення заборгованості. В такому випадку він сплатить відсотки тільки за дні користування позикою.

При ухиленні клієнтом від оплати Глобал Кредит в праві приймати всі необхідні заходи щодо примусового стягнення заборгованості, керуючись чинним законодавством України.

гроші до зарплати від ГлобалКредит Україна

Погашення кредиту

Повернути суму позики та відсотки клієнт може за допомогою:

 • платіжної картки;
 • терміналу самообслуговування;
 • системи Приват24.

Вам також може сподобатися ...

9 Responses

 1. Максим коментує:

  Брал у них кредит где-то в начале октября. Достаточно быстро и удобно. Заполнил заявку на сайте, через 30-40 минут деньги перевели. Сравнивал с другими у ГлобалКредит был ниже процент, вроде 1,5, у других 2. Щас незнаю как.

 2. Тетяна коментує:

  В Глобал Кредит нещодавно взяла невелику суму, так-як не вистачало грошей до зарплати. Дуже сподобалось, що кредит оформлюється швидко без всякої бумажної волокіти, а також не треба вистоювати чергу в банку. Гроші прийшли на карту протягом 30 хвилин. Звичайно процент більший, ніж в інших банках, але я встигла погасити кредит на протязі 10 днів. Дуже зручно, буду звертатись ще!

 3. Женька коментує:

  Замовляв на карту по інтернетові. Не вистачало на ремонт скутера. Дякую, допомогли.

 4. Олександра коментує:

  Вже декілька разів чоловікові затримували зарплату. А жити тиждень на щось треба. Вирішили звернутись до Глобал Кредит. Дуже заманило те, що кредит можно дуже швидко оформити онлайн не виходячи з дому. Це дуже і дуже зручно. Гроші прийшли на картку. Не великий пакет документів потрібно для такого оформлення. І відсотки терпимі оскільки брали на короткий термін. Ми дуже задоволені умовами такого кредиту. Тепер в нас є своя палочка-виручалочка!

 5. Олег коментує:

  Недавно ремонтировал машину, сумма получилась немного больше чем рассчитывал. Чтоб избежать ссоры с женой решил не говорить что так получилось. Обратился в Globalcredit, быстро получил нужную сумму без лишней бумажной волокиты и формальностей. Так как у меня не фиксированная зарплата всё вернул и жена не узнала. Нервы целы и все счастливы. Удобный быстрый займ.

 6. Тетяна Мельник коментує:

  Інколи бувають в житті дуже скрутні ситуації, коли потрібні швидко гроші. Зазвичай я такі ситуації вирішувала за допомогою родичів та друзів, але зараз таке становище в країні, що просити грошей у близьких соромно. Вирішила взяти кредит, але не поважаю я банківські установи. А тут все зручно, можна подати заявку онлайн. Чекати довго не прийшлось, відповідь прийшла менше ніж за пів години. Сподобалось користуватися такими послугами, не потрібно червоніти перед родичами або годинами сидіти в банку. Термін позики замалий, але я встигла погасити заборгованість в час. Добре б було, якщо б його подовжили. Тепер буду знати куди звертатися.

 7. Костя коментує:

  Уже несколько раз пользуюсь услугой экспресс-кредит. То жене подарок забыл купить на 8 марта, то сыну вертолет приспичило. Удобно очень, все оформление занимает от силы 10 минут. Деньги можно получить на карту, даже выходить из дома не надо

 8. Дима коментує:

  Отличный сервис по выдаче микрокредитов. Нравится то, что не нужно собирать много документов, а кредит дают гдето на протяжении часа. Иногда очень выручают такие сервисы

 9. Леся коментує:

  До авансу лишився тиждень а тут виникла необхідність у такому мікрокредиті. Скористалася послугою. Все швидко і без особливих вимог.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>