Як оформити вигідний мікрокредит?

Мікрокредити – кредитні продукти, видачею яких активно займаються численні мікрофінансові кредитні організації (МФО). Дану категорію позик вирізняє спрощений порядок оформлення, що збільшує коло їх споживачів.

Особливості мікрокредитів:

Мікрокредити – окрема категорія кредитних пропозицій, орієнтованих на широку аудиторію потенційних претендентів швидкої фінансової допомоги. Мікропозики МФО відрізняються рядом особливостей, що виділяють їх з переліку споживчих кредитів:

  • висока процентна ставка кредитування, що значно перевищує ставки за стандартними банківськими споживчими позиками;
  • невеликий кредитний ліміт, що зростає зі збільшенням позитивного кредитного рейтингу клієнта;
  • мінімальний період надання позики, вимагає від позичальника повного погашення позики до 30 календарних днів;
  • мінімум документального супроводу угоди, часто досить пред’явити або передати кредитору лише паспортні дані.

З огляду на перелік характерних особливостей мікропозик, їх високу вартість оформлення і нетривалий період фінансування, стає очевидним, що більш за все вони підходять тим, хто відчуває термінову необхідність в грошах, а також клієнтам, яким закритий або обмежений доступ до банківських кредитів. При регулярному зверненні за фінансовою допомогою до МФО є шанс на лояльне ставлення кредитора, який часто йде на зустріч постійним клієнтам, збільшуючи для них термін кредиту і кредитний ліміт, а також знижуючи ставку.

мікрокредити в Україні - швдка фінансова допомога

Як отримати вигідний мікрокредит

Основні критерії вигоди мікрокредиту:

  1. Ставка кредитора, що компенсує його ризики і визначає вартість позики для користувача. Як правило, відсоткова ставка по мікрокредиту встановлюється з розрахунку за кожен день користування коштами. Її розмір прямо залежить від кредитних ризиків, на які наражається кредитор. Чим вище компенсація таких ризиків, тим вигідніше для клієнта виявляється кредитна допомога. В якості пом’якшуючих факторів виступає кредитна репутація клієнта, здатність підтвердити власну платоспроможність, додаткові гарантії повернення кредиту.
  2. Сума позики, яка доступна позичальнику. Вигідний мікрокредит повинен покривати потреби клієнта. Якщо немає можливості отримати в розпорядження необхідну суму, то така фінансова підтримка позбавляється доцільності. Багато МФО працюють з клієнтами за накопичувальною схемою, тобто збільшують кредитний ліміт по мірі зростання рейтингу позичальника, в силу цього отримати необхідні гроші з першого запиту, особливо, якщо сума велика, не завжди просто.

взяти кредит через інтернет онлайн

  1. Спосіб оформлення позики. Найчастіше мінімальним виявляється мікрокредит, оформлений онлайн. Клієнт, який вперше звернувся в дану організацію, навряд чи отримає в розпорядження більше 1-1,5 тисяч грн. У разі звернення до офісу МФО є шанс розраховувати на суму до 2500 грн, видача яких можлива на підставі мінімального пакету документів. Надалі, за умови успішного повернення кредиту, сума доступного кредиту буде збільшуватися.
  2. Термін використання мікрокредиту. Термін фінансування клієнтів МФО відрізняється невеликою тривалістю від 7 до 30 днів. З огляду на високий відсоток по мікрокредитах такі терміни можна вважати оптимальним способом регулювання витрат позичальника. Чим швидше погашається кредит, тим меншою виявляється сума переплати, підсумковий розмір якої може в кілька разів перевищувати початкове тіло кредиту.

Мікрокредит – доступний кредитний продукт, що відрізняється цілим рядом особливостей, які важливо враховувати в пошуках найвигіднішої кредитної пропозиції.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>