Ideabank – кредит онлайн до 100000

eurogroshi кредит онлайн
Сучасний банк Ideabank – це банк, в якому інноваційність стала незмінною якістю, який здатний слухати ринок, слухати клієнта, мінятися під нові потреби. Идеа банк працює в Україні вже більше 25 років, є членом Асоціації українських банків.

Умови надання кредиту сайтом Ideabank:

Сума кредиту: до 50 000 грн
Де видається кредит: Україна, крім АР Крим, Донецької і Луганської обл
Вік: від 21 до 75
Документи: паспорт, ідентифікаційний код
Ставка по відсотках: від 21,8 % до 26% в місяць
Термін: до 60 місяців
Особливості: до 40 000 грн без довідки про доходи, без застави, без поручителів
Як видається кредит: готівкою через відділення
Відповідь по заявці: протягом 30 хвилин
Штраф за несплату відсотків: 0,15% – в період прострочення від 1 до 60 днів та 0,65% – в період з 61 дня прострочення за кожен день
Юридична адреса Ideabank: м. Львів , вул. Валова, 11
Зворотній зв’зок: info@ideabank.ua
Номер телефону: 0 800 50 20 30
Адреса сайту: http://www.ideabank.ua/uk/

ідея банк онлайн заявка на кредит

Ідея Банк пропонує Вам зручний і надійний спосіб отримати грошові кошти на будь-які потреби – готівковий кредит.
Кредит можна отримати на суму до 100 тис. Вік позичальника не має принципового значення, тому кредит можуть отримати як студенти, так і пенсіонери, адже кошти можуть знадобитися на оплату турпутівки або лікування в стаціонарі, на навчання, а може і для відкриття своєї справи.
Великим плюсом Ідея банку є те, що не потрібно підтверджувати доходи за допомогою довідок, якщо потрібна сума до 40 000 грн. Заявку на кредит можуть заповнити як працюючі офіційно, так і неофіційно. Кредит буде виданий швидко, а якщо сума потрібна не надто велика, то і документів багато не знадобиться.
Даний вид мікрокредитування дуже зручний, якщо кошти потрібні терміново.

За цією пропозицією передбачена максимальна сума позики в сто тисяч гривень. Кредит видається на термін до 60 місяців. Дуже вдалий варіант, підійде і тим, хто не може надати довідку про доходи.

Оформляючи кредит в Ідея Банк, Вам не потрібно чекати навіть години, так як Ідея Банк приймає рішення по кредиту практично відразу після подачі заявки онлайн. Протягом 1 хвилини, на вказаний мобільний номер телефону приходить смс повідомлення про прийняття позитивного рішення по кредиту. Згідно зі статистикою, існує високий відсоток прийняття позитивних рішень по кредитних заявках.

взять кредит в ideabank
Процес погашення боргу також дуже простий.
Отже, щоб отримати кредит готівкою в Ідея банку, вам повинно бути від 21 до 75 років. Потрібно заповнити заявку, вказавши ПІБ, ідентифікаційний код і номер мобільного телефону.
У «Ідея Банку» можна отримати 40 000 грн без довідки про доходи, а також до 100 000 грн, підтвердивши свій дохід або при наявності фінансового поручителя.
Максимальна сума кредиту для пенсіонерів – 30 000 грн.
Вам гарантовано обслуговування кредиту без прив’язки до відділення банку. Ви в будь-який момент можете достроково погасити кредит.

ідея банк онлайн заявка на кредит
Для постійних клієнтів, які справно погашають заборгованості по кредитах, існує програма лояльності, більше про яку можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0800502030.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>