Іменна картка Приват Банку “Універсальна” з фото

Іменна картка “Універсальна” від Приват Банку містить на собі чіп, ім’я клієнта латинськими буквами (написання згідно з закордонним паспортом), його фото. Всі ці дані підтверджують факт володіння карткою певного клієнта.

приват банк картка універсальна з фото для оплати в інтернеті

Оформлення

Оформити іменну картку “Універсальну” з фото можна в додаток до карток “Універсальна” та “Універсальна Gold”, Картки Юніора і Картки для виплат. Вартість її випуску складає 50 гривень. При цьому плата за обслуговування картки відсутня.

Іменну катку “Універсальна” з фото оформити можна в будь-якому відділенні Приват Банку. Процес заповнення заявки займе не більше 15 хвилин. Картка не випускається миттєво. Забрати її буде можливо тільки через певний проміжок часу (до 14 днів в залежності від регіону проживання).

Іменну картку “Універсальна” з фото оформити може громадянин України, якому виповнилося 16 років.

карта універсальна з фото приватбанк оформити онлайн

Переваги іменної картки

Отримати іменну картку “Універсальна” з фото – означає відчути на собі всі переваги від користування саме нею:

 1. Наявність на картці мені і фото дозволяє здійснювати оплату без надання документів, підтверджуючих особистість Це правило стосується і розрахунків за кордоном.
 2. Іменна картка “Універсальна” з фото від Приват Банку дозволяє зберігати власні кошти і мати доступ до них в будь-якій точці світу.
 3. Отримати іменну картку “Універсальна” з фото – означає приймати участь у спеціальній програмі “Бонус плюс”, яка дозволяє накопичувати бали, розраховуватись ними і отримувати знижки до 20% в мережі.
 4. Клієнт може оформити іменну картку “Універсальна” з фото і отримати на неї додаткову суму кредитного ліміту до 25000 гривень. Банк передбачив наявність пільгового періоду, протягом якого відсотки за користування коштами нараховуватися не будуть. Він складає 55 днів.
 5. Клієнт зможе не тільки зберігати кошти на картці, але й накопичувати їх. На залишок власних коштів Приват Банк нараховує 10 % річних.
 6. Іменна картка “Універсальна” з фото від Приват Банку передбачує можливість здійснення оплати товарів без введення ПІН-коду, функцію безконтактного проведення платежу (PayPass, PayWave), оплату товарів і послуг через інтернет.

приватбанк картка для виплат універсальна умови та переваги

Справжня картка Універсальна від Приват банку містить такі елементи:

 1. Номер карти – це 16 цифр які є ідентифікатором карти
 2.  Ваше ім”я – свідчить про те, що ви є власником карти
 3. Чіп – вбудований. Карти з чіпами більш безпечні
 4. Термін дії карти – з міркувань безпеки кожна карта має обмежений термін дії, що вказується у форматі місяц/рік
 5. MasterCard PayPass – технологія PayPass дозволяє проводити оплати одним дотиком до терміналу.
 6. Магнітна стрічка – в зашифрованому вигляді зберігає ключ доступу до Вашого рахунку.
 7. Місце підпису – розпишіться, щоб ніхто крім вас не міг скористатись карткою
 8. CVC2 – цей номер вказується при здійсненні покупок через інтернет, він підтверджує, що ви справжній власник
 9. Адреса і телефон банку – за вказаними даними ви можете зв”язатись з банком в разі необхідностікартка універсальна приват банк заявка онлайн через інтернет

Додаткові можливості

Клієнт може скористатися і додатковими послугами банку. Наприклад, до них відноситься смс-інформування, яке дозволяє контролювати операції по рахунку в онлайн-режимі.

Цілодобовий інтернет-банк Приват24 допоможе переглядати виписки по картковим рахункам, здійснювати різноманітні платежі (поповнення мобільного рахунку і інтернету, оплата комунальних платежів, покупка білетів на автобуси, потяги і так далі). Все це проводиться з мінімальною комісією, яка в більшості випадків значно нижча, в порівнянні з касою банку і терміналами самообслуговування.

У клієнта є можливість дізнаватися всю необхідну інформацію і здійснювати платежі в телефонному режимі. Для цього потрібно зателефонувати на безкоштовний номер 3700 і описати консультанту проблему. Як правило, всі операції по рахунку здійснюються до закінчення поточного робочого дня.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>