Інтернет-картка від Приват банку

Здійснювати платежі в інтернеті можна за допомогою будь-якої картки Приват Банку. Але найбільш зручно і безпечно використовувати для цього спеціальний продукт. Інтернет-картка від Приват Банку розроблена для здійснення покупок і проведення платежів в мережі інтернет. За допомогою неї дуже зручно купувати товари в інтернет-магазинах, додатки на мобільні телефони, бронювати квитки і номери в готелях.

карта для інтернет шопінгу приват банк заявка онлайн через інтернет

Оформлення

Інтернет-картку оформити можна самостійно через сервіс Приват24. Вона виготовляється тільки по замовленню клієнта. Щоб зробити це, достатньо просто зайти в меню “Всі послуги”, перейти в “Налаштування”, обрати “Картки”/”Замовлення карток”/”Інтернет-картка” і обрати необхідну валюту.

Після повторного входу в Приват24 нова картка буде автоматично додана в меню рахунків клієнта.

Оформити інтернет-картку можуть клієнти Пиват Банку, які мають доступ до сервісу Приват24.

Термін дії картки і її реквізити можна переглянути самостійно в пункті меню “Усі послуги”/”Картки”/”Замовлення карток”/”Архів”. CVV2-код при цьому буде надіслано на номер клієнта за допомогою смс-повідомлення. Він необхідний для здійснення фінансових операцій, тому не слід розголошувати його третім особам.

В разі, якщо клієнт забув CVV2-код своєї картки, його можна дізнатися подавши заявку в Приват24. Для цього потрібно перейти в меню “Мої рахунки”, обрати “Керування карткою/рахунком”, “Налаштування та послуги” і “CVV2-код”.

Отримати інтернет-картку – означає просто зареєструвати її дні на своє ім‘я. Пластик в даному випадку не випускається!

Кредитний ліміт на картці відсутній.

кредитна карта для вигідних покупок в інтернеті

Переваги та особливості

Клієнт може отримати інтернет-картку і використовувати її для оплати товарів та послуг через інтернет. ЇЇ платіжна система – Visa International.

Інтернет-картку оформити можна у одній з трьох основних валют: гривні, доларах або євро. При цьому відсутні плата за її випуск та обслуговування.

Отримати інтернет-картку можна на 10 років! Цей час значно перевищує термін дії звичайної пластикової картки.

Поповнювати таку картку можна у відділенні банку,через термінали самообслуговування або в Приват24. Знімати з неї готівку через банкомат неможливо!

Клієнт може підключити картку до Google Play, App Store і PayPal. Для цього достатньо зайти в Розділ “Поради” і виконувати дії згідно відеоінструкції.

карта для онлайн покупок в інтернеті приватбанк оформити онлайн

Додаткові послуги

Інтернет-картка від Приват Банку автоматично підключена до смс-сервісу. Тому клієнт може контролювати надходження і списання коштів одразу після здійснення операції.

Оформити інтернет-картку можна і для здійснення грошових переказів в будь-яку точку світу. Крім цього, за допомогою неї клієнт може повноцінно користуватися інтернет-банком Приват24: оплачувати комунальні послуги, поповнювати мобільний телефон і інтернет, замовляти квитки, задавати питання представнику банка і так далі.

При виникненні питань клієнт завжди може звернутися за безкоштовним номером гарячої лінії Приват Банку і отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>