Капуста в кишені: терміновий кредит до 5000

Незаплановані витрати можуть виникнути у кожної людини. Зазвичай щоденні витрати на такі речі, як оплата комунальних послуг, придбання палива для автомобіля та інші вистачає грошей із сімейного бюджету. Але на потреби несподіваного характеру грошей може не залишитись. У житті може трапитись усе, що завгодно. Наприклад, необачливий сусід забув закрити кран з водою і залив мешканців нижнього поверху, або зламався автомобіль і потребує термінового ремонту. Для відшкодування збитків такого характеру може знадобитися сума у 3-5 тисяч гривень. На перший погляд сума не така вже і велика, але в наш час не кожен приятель чи родич зможе дати гроші у позику. Для того, щоби звернутися у банк та отримати кредит, ця сума маленька. То що ж робити?

Завдяки мікрофінансовим організаціям (МФО), які в нашій країні з’явились зовсім недавно, у багатьох людей з’явився шанс отримати невелику суму грошей на доволі вигідних умовах. Одна з таких МФО з назвою «Капуста у кишені» має сервіс в інтернеті, завдяки якому можна отримати кредит онлайн на картку усього за декілька хвилин.

капуста кредит онлайн, отримати кредит

Що потрібно для отримання кредиту

Сервіс Капуста у кишені, кредит у якому можуть отримати особи віком від 18 до 65 років, надає гроші позичальникам за наявністю у них картки будь-якого банку. Також у клієнта повинен бути власний мобільний номер та поштова скринька, зареєстрована у будь-якому поштовому сервісі.

Які документи необхідні з боку позичальника

Отримати у сервісі капуста в кишені онлайн кредит можна за наявністю таких документів:

1) Паспорт громадянина України;

2) Ідентифікаційний номер платника податків.

При заповненні анкети користувача сервісу необхідна інформація, яка знаходиться у приведених вище документах.

капуста в кишені кредит на картку онлайн цілодобово

Сума грошей, яку можна отримати, та термін кредитування

При користуванні сервісом вперше можна отримати кредит на суму від 500 до 1500 грн. Після успішного погашення першої позики, користувач може розраховувати від Капуста у кишені на кредит розміром до 5000 гривень. Позичальник зобов’язується розрахуватись за кредитом протягом 30 діб з моменту отримання грошей.

Спосіб отримання грошей і скільки часу потребує прийняття рішення

Сервіс видає  кредит онлайн на картку у разі прийняття позитивного рішення стосовно клієнта. Перш ніж оформити заявку, необхідно заповнити особисту анкету. Капуста у кишені розглядає заявку протягом лише 10 хвилин і видає кредит на картку онлайн цілодобово. Якщо за деякою причиною клієнт отримав відмову, він має право на повторне звернення через 30 днів.

капуста в кишені кредит на картку онлайн цілодобово

Відсотки за кредитом

За кожен день користування кредитом нараховується сума, яку користувач зобов’язаний повернути разом із сумою отриманих грошей. Сервіс Капуста кредит онлайн має зручний інтерфейс користувача, завдяки якому можна одразу дізнатися про суму відсотків, яка залежить від терміну, на котрий позичаються гроші, та самої суми коштів за позикою.

Особливості повернення позики

Повернути гроші можна декількома способами:

1) Скориставшись карткою банку;

2) Зробивши банківський переказ;

3) Через термінал самообслуговування клієнтів.

Сервіс Капуста кредит онлайн дозволяє своїм клієнтам повертати кредит частинами. У випадку, якщо позичальник не має коштів для того, щоб повернути усю суму позики, він може скористатися можливістю пролонгації. Він повинен сплатити суму процентів за користування грошима, у результаті чого період у 30 діб для повернення коштів буде поновлено.

Якщо клієнт своєчасно не повернув позику і не замовив послугу пролонгації кредиту, у перший день прострочки та кожен третій день буде нараховано штраф у розмірі від 50 до 250 гривень. Капуста кредит онлайн

У сервісі Капуста в кишені онлайн кредит передбачена система автоматичної пролонгації для клієнтів, що встигли вчасно сплатити відсотки за користування позикою. Також кожен клієнт при наявності грошей може повернути позику достроково, сплативши проценти за фактичний період користування.

Кожен, хто цінує свій час та потребує терміново вирішити свої фінансові проблеми, має змогу отримати  кредит на картку онлайн цілодобово у сервісі Капуста у кишені.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>