Картка для виплат від Приватбанку

Картку для виплат оформити можна для отримання будь-яких грошових зарахувань: пенсій, зарплат, авансів. стипендій, соціальних виплат, виплат по народженню дитини і догляду за нею до трьохрічного віку,грошових переказів і так далі.

Отримати Картку для виплат може будь-який громадянин України,якому виповнилось 18 років.

Оформлення

Картку для виплат оформити можна у будь-якому відділенні банку. При цьому потрібно мати при собі лише паспорт та ідентифікаційний податковий номер.

Процес оформлення займає всього 15 хвилин! Отримати Картку для виплат можна відразу, якщо клієнт обирає її неіменний варіант. При цьому можна обрати необхідну валюту картки: гривні, російські рублі,  долари або євро.

На Картці для виплат від Приват Банку відсутній кредитний ліміт. Якщо він також необхідний, додатково можна замовити Універсальну картку з сумою до 25000 гривень і пільговим періодом 55 днів.

Картка для виплат від Приват Банку заявка онлайн

Особливості та переваги

Картка для виплат від Приват Банку дарує клієнту немало переваг. Він може:

 1. Оплачувати покупки через інтернет.
 2. Знімати без комісії готівку в банкоматах.
 3. Здійснювати грошові перекази.
 4. Оплачувати покупки за кордоном. При цьому передбачена автоматична конвертація по курсу Приват Банка на момент здійснення операції.
 5. Оплачувати комунальні послуги і здійснювати інші фінансові операції через касу банку. термінали самообслуговування, інтернет-банк Приват24 або мобільний додаток “Фото Каса”.
 6. Навіть якщо картка оформлена у валюті гривня, клієнт може знімати кошти бо розраховуватися у рублях, доларах або євро завдяки мультивалютності продукту.

Оформити Картку для виплат можна тільки одну, можливість отримання додаткових карток відсутня.

Клієнти, які хочуть отримати додатковий функціонал (можливість оплати без введення пін-коду, функцію безконтактних платежів, оформлення додаткових карт і так далі) можуть замовити іменну Картку для виплат з фото. Її вартість складає 50 гривень. При цьому щомісячна плата за обслуговування відсутня.

Отримати Картку для виплат онлайн заявка через інтернет

Додаткові послуги

Клієнт може оформити Картку для виплат і скористатися додатковими послугами.

 1. Приват24. За допомогою інтернет-банку можна переглядати виписки по рахункам, здійснювати різноманітні платежі (переказ коштів, поповнення мобільного телефону, оплата комунальних послуг, замовлення білетів і так далі), задавати питання співробітнику банку в онлайн-чаті і так далі.
 2. Здійснювати платежі за допомогою дзвінка на безкоштовний номер 3700.
 3. Отримувати 10% річних на постійну суму залишку по картці, якщо вона складає не менше 100 гривень.
 4. Завантажувати додатки на мобільний телефон для полегшення проведення різноманітних фінансових операцій. В якості прикладу можна розглянути додаток “Фото Каса”. За допомогою нього можна просто сфотографувати квитанцію і співробітник банку самостійно здійснить оплату з картки клієнта.
 5. Зручна послуга смс-банкінгу дозволяє контролювати зміни на картковому рахунку: зарахування та списання коштів.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>