Картка Юніора Приватбанку

Оформити Картку Юніора – означає допомогти своїй дитині навчитися розумно розпоряджатися власними коштами і користуватися банківськими продуктами. Саме це може стати першим кроком до фінансової незалежності.

Оформлення

Картку Юніора оформити можна на ім‘я дитини,  віком від 6 до 17 років. Для цього потрібно звернутися у відділення банку з його паспортом або свідоцтвом про народження. Додатково необхідно буде надати номер його особистого мобільного телефону. Присутність дитини при цьому обов‘язкова!

Ще один варіант ­­– залишити свої контактні дані на офіційному сайті банку, дочекатися дзвінка спеціаліста і заповнити заявку в телефонному режимі. Після цього в банк необхідно буде прийти всього один раз – щоб підписати заяву і забрати вже готову картку.

Отримати Картку Юніора можна безкоштовно. Плата за її обслуговування також відсутня.

картка універсальна приват банк заявка онлайн через інтернет

Особливості та переваги

Картку Юніора оформити можна всього за 10 хвилин. Це, в свою чергу, приносить немало переваг.

Завдяки Картці Юніора від Приват Банку батьки зможуть більше не турбуватися про збереження коштів, які вони дають своїй дитині. Адже всі вони будуть знаходитися у так званому “електронному гаманці”.

Крім цього, батьки можуть контролювати витрати дитини завдяки послузі смс-інформування. Повідомлення приходять одночасно дитині і його мамі або батьку.

Батьки можуть не тільки оформити Картку Юніора, але й встановити на неї денний ліміт. Завдяки цій функції можна більше не хвилюватись з приводу того, що дитина швидко витратить кошти, розраховані. наприклад, на тиждень або місяць.

Отримати Картку Юніора можна зі встановленим на неї кредитним лімітом. При цьому суму обирають батьки в межах до 300 гривень. В разі, якщо дитина скористалася кредитним лімітом і після цього грошові надходження були відсутні, сума для погашення заборгованості буде списана з картки одного з батьків.

Той, хто вирішив оформити Картку Юніора, автоматично стає учасником програми “Бонус Плюс”. Вона допомагає накопичувати грошові кошти у розмірі 20 % від вартості здійсненної покупки.

На постійну суму залишку по Картці Юніора від Приват Банку нараховується депозитна ставка 10 % річних.

За допомогою цього продукту можна здійснювати оплату не тільки в торгових точках, але й через інтернет.

Крім цього, дитина може не тільки отримати Картку Юніора, але й скористатися іншими привілеями:

  • отримати банківську освіту;
  • відвідувати бізнес-квести;
  • побувати на екскурсії в банк;
  • приймати участь у різноманітних акціях від партнерів.

Додаткові послуги

До картки Юніора додатково підключені послуги смс-інформування і доступ до сервісу Приват24. Завдяки ним можна контролювати стан рахунку, здійснювати різноманітні платежі (в тому числі поповнення мобільного телефону, оплата комунальних послуг, замовлення білетів і так далі).

Залишаються доступними для завантаження і різноманітні банківські додатки на мобільний телефон, завдяки яким можна значно спростити проведення багатьох фінансових операцій. З їх повним списком можна ознайомитися на офіційному сайті.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>