Карти ПриватБанку: вигідний мікс платіжних і кредитних карт

Ось уже більше десяти років ПриватБанк займає одну з провідних позицій серед фінансових організацій України. Компанія займається обслуговуванням як фізичних, так і юридичних осіб, спираючись на високу якість обслуговування і надійність.

Організація завжди намагається йти в ногу з часом і стежити за всіма інноваціями. Наприклад, ПриватБанк увійшов в число компаній, які одні з перших почали застосовувати систему одноразових СМС-паролів. Також можна виділити наявність інтернет-банкінгу, який активується за допомогою QR-коду. Для зручності клієнтів, компанія розробила мобільні додатки, які дозволяють самостійно здійснювати велику кількість фінансових операцій.

Платіжні картки

Компанія надає широкий вибір платіжних карток. З їх допомогою можна оплачувати товари і послуги, а також знімати готівку в найближчому банкоматі.

Приват банк картка Голд онлайн заявка

Карта «Голд» ПриватБанк

Серед великого асортименту особливо виділяється Золота картка ПриватБанку. Вона має міжнародний стандарт і може використовуватися в будь-якій країні світу. З неї завжди можна перевести в готівку гроші, навіть якщо необхідно отримати іноземну валюту. В цьому випадку кінцева сума буде вираховуватися виходячи з офіційного курсу.

Картка «Голд» ПриватБанку має великі можливості. Приміром, крім власних грошових накопичень, можна використовувати і кредитні кошти сумою до 40 000 грн. При наявності цієї карти, отримання позики значно спрощується.

Опція «ПриватБанк онлайн-кредит» дозволяє оформляти грошову позику в 40000 грн через інтернет в будь-який час. Пільговий період, під час якого можна безкоштовно використовувати кредитну суму, становить 55 днів.

карточка голд приват банка замовити онлайн

Переваги «Gold карти»

Валюта на картці може зберігатися в гривнях, американських доларах, російських рублях або євро.

Приват Золота картка дозволяє здійснювати безконтактні покупки, при цьому її власник може мати значні знижки в багатьох магазинах, ресторанах і торгових організаціях, які співпрацюють з ПриватБанком.

Оформити картку можна безкоштовно в будь-якому офіційному відділенні банку або зробити це в інтернеті, залишивши онлайн заявку.

Приват банк карта Gold онлайн заявка на кредит

«Універсальна картка» ПриватБанку

За допомогою цієї платіжної картки можна розпоряджатися як власними фінансами, так і кредитними коштами, взятими в банку. Крім того, на карту можуть надходити грошові перекази від третіх осіб, наприклад від родичів, друзів або роботодавця.

Коштами, що знаходяться на карті, можна розраховуватися в магазинах, оплачувати різні послуги або робити покупки через інтернет.

Карта має міжнародний статус, тому перевести в готівку гроші можна в будь-якій країні. При цьому, валюта буде конвертуватися відповідно до офіційного курсу банку на момент здійснення операції.

Приват карта «Універсальна» може бути виконана в оригінальному дизайні з державною символікою України.

Щоб оформити картку, потрібно заповнити онлайн заявку.

приватбанк картка універсальна онлайн заявка

Якщо звернутися до відділення банку, то клієнту для оформлення картки потрібно всього лише пред’явити оригінал паспорту. Довідка про доходи не є обов’язковим документом, однак її наявність може позитивно вплинути на встановлення кредитного ліміту. Процедура оформлення карти займає не більше 15 хвилин, після чого клієнт може приступити до її використання.

Картка Приват «Універсальна» володіє ще однією перевагою. На залишок власної грошової суми понад 100 гривень, нараховується 10% річних. Щоб отримати цей бонус, потрібно провести активацію депозитної функції картки через інтернет-банкінг «Приват24».

Універсальна кредитна карта приват банк Україна замовити

За бажанням клієнта, на карту можна отримати кредит з лімітом до 25 000 гривень. При цьому протягом 55 днів з моменту отримання позики, буде діяти пільговий період. В цей час з одержувача не стягуватимуться відсотки за користування кредитними коштами.

Карту можна замовити через інтернет тут або на сайті ПриватБанку. Для цього потрібно вказати:

– своє ім’я,

– адресу електронної пошти

– та контактний телефон.

Більш детальну інформацію про платіжні картки ПриватБанку можна отримати на офіційному сайті компанії. Тут же можна детально вивчити тарифні плани і підібрати платіжну карту, що відповідає індивідуальним інтересам клієнта. Також, на сайті детально описана система бонусів і знижок, доступних власникам деяких карт ПриватБанку.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>