Кеш Поінт кредит без довідок і застави

Організація Кеш Поінт вже більше 15 років надає жителям України можливість оформляти швидкі кредити, що дозволяють реалізовувати плани, що вимагають фінансових вкладень.

Терміновий займ можна оформити всього за 20 хвилин, при цьому клієнтові не потрібно надавати довідку з місця роботи або знаходити поручителів. Ця послуга максимально зручна для людей, яким необхідно позичити гроші до зарплати або оплатити бажану покупку.

cashpoint кредит Україна

Компанія розробила кілька кредитних програм, кожна з яких має ряд переваг. Щоб отримати Кеш Поінт кредит, не потрібно збирати великий пакет документів, достатньо надати оригінал паспорта та персональний ідентифікаційний код.

Кеш Поінт позики

Для зручності клієнтів компанія Кеш Поінт створила кілька різних видів кредитування:

  • Кредит на 7 днів;
  • Єдиний тариф;
  • До зарплати.

Щоб вибрати який з варіантів більше підійде в тій чи іншій ситуації, потрібно розглянути кожен з них більш детально.
кредит 365 онлайн заявка
Кредит на 7 днів

Ця програма дозволяє взяти термінову позику без відмови всього за 20 хвилин. При цьому клієнт отримує можливість оформити кредит на суму від 200 до 7000 гривень. Процентна ставка не перевищує 1%, також необхідно буде сплатити комісію за оформлення документів, що складає 14%. Для отримання мікропозики не потрібно залишати заставу і надавати довідку про доходи.

Щоб подати заявку на кредит, потрібно заповнити спеціальну анкету на сайті Кеш Поінт Україна. Після того, як заявка буде відправлена, необхідно дочекатися дзвінка співробітника компанії, який уточнить деякі дані.

кеш поінт позики онлайн на карту

Єдиний тариф

Ця послуга підійде людям, які бажають отримати мікропозику терміново на короткий часовий проміжок (до 3-х днів). Сума оплати при цьому буде фіксованою, наприклад, якщо позичальник оформив позику на 1000 гривень, то при поверненні йому доведеться заплатити всього на 100 гривень більше.

Фіксована сума може становити від 200 до 3000 гривень. При цьому організація не вимагає внесення застави і не потрібно вказувати дані про доходи.

Послуга дозволяє отримати мікрокредит на банківську карту, а отримані гроші можна перевести в готівку в найближчому банкоматі.

Щоб отримати кредит за програмою «Єдиний тариф» потрібно заповнити онлайн-заявку на сайті компанії, після чого на зв’язок вийде фахівець Кеш Поінт і допоможе завершити операцію.

кеш поінт кредит на банківську картку

Кредит «До зарплати»

Дана послуга зручна для людей, у яких зарплата буде тільки через кілька днів, а гроші потрібні терміново. Компанія Кеш Поінт пропонує в найкоротші терміни оформити мікропозики без застави і довідки з місця роботи. Щоб отримати позику, достатньо пред’явити ідентифікаційний код і оригінал паспорта.

Клієнт отримує можливість оформити позику на суму від 200 до 7000 гривень. Відсоткова ставка при цьому не перевищує 1%, а комісія за оформлення становить 30%.

кеш поінт терміновий кредит на карту Україна

Щоб взяти позику терміново, необхідно заповнити онлайн-заявку і дочекатися дзвінка співробітника компанії. На сайті Кеш Поінт є опція «онлайн-калькулятор», за допомогою якої можна самостійно провести розрахунки по кредиту і вивести суму переплати.

Компанія Кеш Поінт давно користується популярністю серед населення. Адже вона дозволяє оформляти мікрокредити в Україні онлайн, не вимагаючи з клієнтів внесення застави та надання довідки про щомісячні доходи. Будь-який з описаних кредитів можна отримати на свою банківську карту і перевести в готівку в будь-якому банкоматі.
кредит 365 онлайн заявка
Можливість оформляти заявки онлайн значно економить час клієнтів і спрощує процедуру отримання мікропозики. Також на сайті компанії є прямий чат з фахівцями, які працюють цілодобово і можуть відповісти на будь-яке питання, що стосується оформлення угод або умов кредитування.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>