Компаньйон фінанс кредит за 15 хвилин

В наш час майже усі беруть кредити в банках, на різних умовах і для різних цілей! Хотілось би розглянути, що пропонує сьогодні КФ – «Компаньйон Фінанс». Ось відповіді на загальні питання щодо отримання онлайн кредиту:

Вимоги до позичальника та документів.

Щоб узяти кредит при собі потрібно мати паспорт, ІНН та будь-які документи, що засвідчують доходи, для пенсіонерів – це пенсійне посвідчення, номер телефону для підтвердження інформації. Не потрібно брати додаткові довідки, стояти у чергах. Вік, необхідний для оформлення кредиту, 18 років. Коли гроші потрібні миттєво – кредит від «Компаньйон Фінанс» кращий варіант.

компаньйон фінанс онлайн заявка

Терміни та розміри по кредиту.

ТОВ «Компаньойн Фінанс» дає можливість отримати кредит у відділенні, при наявності усіх документів, протягом двадцяти хвилин. Далі декілька цифр стосовно кредиту:

– Від 500 до 10 000 грн.

– Отримати можна як готівку так і на картку.

– Термін кредиту від 5 до 180 діб.

– Відсотки розраховуються в залежності від суми та терміну.

– Пеня – 2 відсотки від суми кредиту.

– Повністю відсутні приховані комісії та збори.

компаньйон фінанс кредит

Можна отримати кредит готівкою у відділенні банку, так само як і на картку. Перший раз, щоб стати клієнтом банку, потрібно прийти до відділення.

Повернути кредит легко, потрібно лише перерахувати кошти на рахунок ТОВ «Компаньйон Фінанс» буд-яким зручним способом за реквізитами. Якщо вчасно не вдалося погасити кредит, то його можна продовжити ще на 15 діб, лише сплативши відсоток. Перерахувати кошти можна у відділені «Компаньйон Фінанс», через термінали ПриватБанку, платіжні системи IBox, EasyPay.

тов компаньйон фінанс  кредит на карту

На сайті «Компаньйон Фінанс» можна розрахувати суму платежу за допомогою калькулятора. Самостійно можна побачити перший платіж і за усі наступні періоди. Але не можна брати два кредити одночасно, потрібно погасити один, потім брати інший.

Якщо погасити кредит завчасно, у пільговий період, то платити відсотки потрібно лише за користування у ті дні, у які кошти були у вас. Наприклад, якщо взяти 10 000 гривень на 30 днів, то сплатити потрібно 12 584, 6 гривень, з них 1 242,3 гривен – пільгова сума.

У «Компаньйон Фінанс» є унікальна можливість онлайн кредиту. Ця можливість відкрита для існуючих клієнтів, вона відкрита на 15 діб, доступна сума від 500 гривень і не потребує додаткового підтвердження. Просто заходите в особистий кабінет, заповнюєте форму і чекаєте дзвінка від оператора. На сайті Компаньйон Фінанс онлайн заявка обробляється за декілька хвилин, то ж ви швидко отримаєте бажану суму. Тут ніхто не запитує на які цілі будуть використовуватися кошти. Якщо ви продовжили свій кредит, то в кінці терміну ви сплачуєте тільки відсотки без штрафів.

компаньйон фінанс онлайн кредит на карту

«Компаньйон Фінанс» відправляє договір щодо онлайн заявки на e-mail з цифровим підписом, для підтвердження на телефон буде відправлене смс з кодом і це повідомлення має силу юридичного документа. Постійні клієнти КФ можуть отримати кредит, надіславши смс повідомлення, лише додавши картку на сайті ТОВ«Компаньйон Фінанс».

Онлайн кредит з ТОВ «Компаньйон Фінанс» – це дуже легко та зручно у нашому швидкоплинному світі.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>