Кредит через ОТП банк в інтернеті

OTP Bank в Україні

На сьогоднішній день деякі банки готові видати кредит готівкою без довідки про доходи. Але відомий по всій Україні банк ОТП (OTP) входить в список виключень. Він надає можливість отримати необхідну суму в найкоротші терміни і з мінімальним пакетом документів.заявка на кредит в отп банку Україна

Основні вимоги та документи

Оформити кредит через ОТП банк можуть громадяни України, які досягли 25-річного віку. При цьому, вони повинні бути офіційно працевлаштовані. Залежно від кредитної програми присутні відмінності в рівні мінімальної заробітної плати та стажу роботи.

Для того, щоб взяти кредит в ОТП банку, позичальникові знадобиться мати при собі паспорт та ідентифікаційний номер. Надання довідки про доходи знадобиться тільки в разі, коли існуючий клієнт бажає оформити кредит на суму понад 50 тисяч гривень.

отп банк кредит готівкою онлайн заявка

Кредитні програми: вимоги та умови

Існує дві основні кредитні програми OTP банку: Універсальний, Універсальний +.

  1. Універсальний“. Ця кредитна програма розрахована на існуючих клієнтів. Взяти кредит в ОТП банку за даною пропозицією можуть особи, які досягли 25 років. При цьому, якщо бажана сума понад 50 000 гривень, мінімальний вік збільшується до 27 років.

Заявка на кредит в ОТП оформляється в разі, коли офіційна заробітна плата клієнта не менше 4000 гривень і його стаж роботи на поточному місці більше 9 місяців.

Річна відсоткова ставка становить 36%, а термін кредитування – до 5 років. Рішення про можливість видачі кредиту приймається протягом 8 годин.

заявка на кредит в отп кредит готівкою

  1. Універсальний +“. Призначений для нових клієнтів. В даному випадку заявка на кредит в ОТП може подаватися громадянином і резидентом України, вік якого від 27 до 60 років (на момент погашення кредиту).

Офіційна заробітна плата клієнта повинна бути від 5000 гривень, а стаж роботи на поточному місці не менше 1 року.

Річна відсоткова ставка становить 36%.

Оформити кредит через ОТП банк можна на термін до 5 років (60 місяців), а його сума складе від 50 000 до 100 000гривень.

Ухвалення рішення може займати до 8 годин.

На окрему увагу заслуговує функція “ОТП кредит онлайн”. В даному випадку клієнт може оформити заявку не виходячи з дому. Програма називається “Експрес“.

Кредит “Експрес”

Клієнт в цьому випадку може отримати кредит готівкою без довідки про доходи на суму від 1500 до 30 000 гривень всього за 1 годину!

Щоб оформити ОТП кредит онлайн, позичальник повинен бути старше 25 років. Його офіційна заробітна плата – не менше 1300 гривень і стаж роботи – не менше 6 місяців.

Процентна ставка за даною пропозицією всього 10% річних, а термін кредитування – до 3 років.

У кожному з випадків після отримання позитивного рішення підписується кредитний договір і клієнт може забрати готівку в касі банку.

заявка на кредит в отп банку Україна

Способи оплати

Погасити заборгованість клієнт може:

  • готівкою у відділенні або банкоматі ОТП банку;
  • безготівковим шляхом за реквізитами;
  • через переказ в банку-партнері;
  • за допомогою терміналів самообслуговування;
  • через офіційний сайт ОТП або сервіс OTP Smart.

взяти кредит в отп банку

Прострочення і ухилення від сплати

Для тих, хто ухиляється оплачувати в ОТП банк кредит готівкою (щомісячний платіж або всю суму) передбачені штрафні санкції. Якщо прострочення виникає вперше, клієнту на 5 день нараховується штраф у розмірі 25 гривень. Якщо ситуація повторюється і в подальшому, штраф нараховується вже в перший день прострочення в тому ж розмірі. Крім цього, банк може прийняти рішення про подвоєння процентної ставки до моменту погашення простроченої заборгованості. Тому коли клієнт вирішить згодом оплатити в ОТП банк кредит готівкою, йому знадобиться звернутися до відділення або на гарячу лінію для уточнення необхідної суми.

При категоричній відмові від оплати банк в праві вдатися до примусового стягнення заборгованості, згідно з чинним законодавством України.

Продовження кредиту

Функція продовження поточного кредитного договору на більший термін відсутній. Але клієнт може скористатися послугою рефінансування. В даному випадку будуть змінені терміни погашення кредиту і процентна ставка по ньому.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>