Кредитна карта від Альфа банк Україна

Альфа-банк Україна входить до складу Альфа-груп і є частиною надійного холдингу, на ряду з Білоруськими, Нідерландськими і Казахськими філіями.

Продукти Альфа банку – це кредити, депозити, грошові перекази та інші послуги. Найбільший попит викликають саме кредитні карти в Альфа банку, так як вони мають масу плюсів:
– Сума до 75 000 грн
– Льотний період без відсотків 55 днів
– Швидке оформлення онлайн
– Безкоштовне зняття грошей у будь-якому банкоматі
– Безкоштовна доставка картки
– Без довідки про доходи
– Кредит + Депозит.
альфа банк україна кредитна карта офіційний сайт
Альфа банк Україна дарує можливість швидко та легко оформляти кредитну карту онлайн.
Кредитна карта від Альфа-Банку GOLD Максимум – це універсальний платіжний інструмент, який допоможе істотно спростити і полегшити ваше життя. Кредитна карта Альфа-Банку, по суті це гібридна система, що дозволяє вам користуватися як вашими коштами з рахунку, так і позиковими кредитними коштами самого банку.
Щоб отримати карту GOLD Максимум , потрібно тільки офіційне працевлаштування. Оформляється кредитна карта Альфа банк без довідок про доходи. Зняття грошей можливо без відсотків у будь-якому банкоматі країни.
55 днів ви вільно користуєтеся грошима і нарахування відсотків не відбувається. Єдина умова дії пільгового періоду – платити щомісяця мінімальний платіж. А ось якщо ви не вклалися в цей відрізок, ви платите відсотки, зазначені в договорі.
альфа банк замовити картку
Власник кредитної картки GOLD Максимум отримує можливість не носити з собою великі суми грошових коштів, а зняти їх в банкоматі в будь-який момент, без сплати комісії банкомату.
Так, для того щоб отримати кредитну карту Альфа-Банку Україна в режимі онлайн, досить витратити лише кілька хвилин. Заповнивши електронну заявку на сайті банку, ви зможете відправити її на розгляд одним кліком миші.

кредитна карта альфа банк замовити онлайн
Щоб зняти гроші з карти, Вам потрібно її активувати. Спосіб дуже простий – потрібно всього лише запросити баланс по карті.
Увага: кур’єрська доставка кредитної картки Альфа банк безкоштовна! Вашу карту кур’єр доставить у зручне для вас місце. Але основним приємним бонусом цієї картки буде відсутність необхідності платити комісію за зняття грошових коштів.
У разі заповнення анкети-заяви на отримання кредитної картки у відділенні Альфа банку, отримати свою карту ви зможете протягом 3-5 робочих днів після подачі оригіналів документів.
Стабільність, хороші умови кредитування, вигідні депозити – все це приваблює мільйони клієнтів, яких стає з кожним роком все більше.
Тут ви можете оформити кредитку онлайн, знаходячись в будь-якому місті України, і вона буде вам доставлена абсолютно безкоштовно!
альфа банк замовити картку

Вам також може сподобатися ...

1 Response

  1. Андрій коментує:

    Раз на місяць приходить емейл, де все чітко описано скільки я повинен внести, до якого число, всі мої операції з карткою за місяць, і скільки відсотків банк знімає і за що. Це дуже зручно, вселяє довіру, що банк нічого не приховує, такого я не зустрічав ні в одному банку в Україні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>