Finme: онлайн кредит готівкою через інтернет

В наш час необхідність взяти швидкий кредит на здійснення певної покупки може виникнути майже у кожного. Організація Finme допоможе зробити це не виходячи з дому. Єдине, що необхідно буде зробити клієнту – заповнити заявку і в разі позитивного рішення прийти забрати свої гроші.

Що таке Finme

Фінмі ­­– це сайт, який допомагає клієнтам оформити кредит готівкою з найбільш вигідними умовами від різних фінансових організацій України. При цьому він не являється кредитором! Це просто зручний сервіс, за допомогою якого оформляється заявка на кредит.

быстрый кредит наличными, онлайн заявка

Вимоги до клієнтів та пакет документів

Оформити Finme кредит може громадянин та резидент України віком від 21 до 69 років. При цьому обов‘язковою умовою являється наявність у нього постійного місця роботи.

Для того, щоб отримати кредит онлайн, необхідно мати при собі лише паспорт т ідентифікаційний податковий номер. Довідку про доходи та інші додаткові документи надавати до Finme не потрібно.

Процес оформлення

Заявка на кредит у Фінмі оформлюється через інтернет на офіційному сайті організації. Далі необхідно буде ввести код, який надійде за допомогою смс повідомлення. Після цього клієнту зателефонує фінансовий спеціаліст і задасть деякі додаткові питання.

взяти кредит на банківську картку онлайн

Під час прийняття остаточного рішення з приводу доступності кредитування до уваги береться достовірність наданої клієнтом інформації в заявці та менеджеру компанії. Крім цього, проходить перевірка через Бюро кредитних історій. Якщо раніше у клієнта не було проблем з погашенням інших кредитів, ймовірність отримання ним позитивного рішення значно зростає.

Якщо при заповненні заявки була вказана неправдива інформація,яка не підтвердилась під час перевірки, компанія може відмовити у видачі грошових коштів. Повторний розгляд заявки від цього ж клієнта стає неможливим.

Процес прийняття остаточного рішення займає до 15 хвилин. По його закінченню клієнту прийде смс повідомлення з результатом. Якщо рішення буде позитивним і швидкий кредит клієнту доступний, йому потрібно буде звернутися до відділення тієї компанії, яка дала згоду на видачу грошових коштів. При цьому обов‘язково потрібно взяти з собою паспорт.

Умови кредитування

Finme кредит можна оформити на суму від 200 до 3000 гривень. При цьому клієнт може обрати необхідний термін кредитування – 3, 7 або 15 днів.

Відсоткова ставка складає близько 0,4% за день, що значно менше, в порівнянні з пропозиціями аналогічних фінансових структур. На офіційному сайті Finme кредит є зручний калькулятор, який допоможе клієнту розрахувати відсотки в залежності від суми та терміну кредитування.

finme фінмі кредит онлайн в інтернеті онлайн заявка

Кредит онлайн за допомогою сервісу Фінмі можна отримати у більш ніж 100 населених пунктах України. При цьому в список входять як великі міста, так і деякі районні центри.

Стосовно способів оплати кредиту, можливості дострокового погашення заборгованості, пролонгації договору і так далі, клієнт може отримати інформацію вже в тій фінансовій організації, в якій отримав позику.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>