KLT Credit Україна: швидкі позики онлайн

У кожного з нас можуть виникнути несподівані витрати або необхідність позичати гроші для здійснення великих покупок (побутової техніки, меблів, фінансування витрат на ремонт або весілля і т.д.) і не завжди є достатньо вільного часу, щоб оформляти позику в банківському відділенні особисто та чекати, доки банк розгляне заявку, перевірить документи, прийме рішення та надасть кошти. Іноді просто фізично неможливо потрапити до банківської установи в конкретний момент (вихідні, нічні години, віддалена місцевість).

КЛТ кредит онлайн допоможе кожному клієнту отримати кредитні кошти миттєво, без збору та надання купи різноманітних документів.

klt credit оформити кредит онлайн терміново

Вимоги KLT Credit Україна до позичальника

Оформити заявку на одержання кредиту на карту онлайн можуть громадяни України віком від 18 до 75. KLT CREDIT надає кредит через картки усіх без виключення банківських установ України.

Подати заявку на отримання КЛТ кредиту онлайн можуть повнолітні (старше 18 років) громадяни України незалежно від роду занять та рівня доходів.

Необхідний набір документів для отримання КЛТ кредиту онлайн:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний податковий номер(ІПН).

Також обов’язковою умовою для швидкого одержання кредиту через картку онлайн є наявність платіжної карти та доступ до глобальної мережі інтернет.

оформити кредит терміново - онлайн заявка

Мінімальна / максимальна сума, яку можна взяти в кредит онлайн

КЛТ кредит на карту онлайн надається в розмірі від 500 до 10 000 гривень.

 • Для першої позики максимальна сума, яку можливо оформити в кредит через картку становитиме не більше 2 500 гривень.
 • Для наступних позик сума кредиту може бути збільшена до 10 000 гривень, в залежності від обсягів та якості обслуговування раніше погашених кредитів.
 • Для постійних клієнтів максимальна сума позики може бути збільшена до 15 000 гривень.
 • Мінімальна сума кредиту – 500 гривень.

Термін КЛТ кредиту на карту

Отримати позику на карту від KLT CREDIT можна на строк від 7 до 65 днів. Для тих, хто отримає кредит вперше, максимальний термін кредитування становить 30 днів.

терміново швидка позика онлайн без довідки про доходи

Спосіб отримання грошей в КЛТ кредит

КЛТ кредит онлайн може бути оформлений на карту, емітовану українським банком для будь-якого банківського продукту. Це може бути Ваша зарплатна картка, студентська, пенсійна чи соціальна, картка для отримання коштів по банківському депозиту чи будь-яка інша. Єдина обов’язкова вимога до картки – кредитні кошти на карту можуть бути надані винятково тій особі, яка є її власником.

Термін розгляду заявки на КЛТ кредит онлайн

Рішення KLT CREDIT про надання кредиту на карту приймається протягом 15 хвилин після відправлення заявки. Про рішення і зарахування коштів компанія інформує заявника за допомогою смс-повідомлення.

Зарахування коштів від КЛТ кредит:

 • на карти ПриватБанку – миттєво;
 • на картки інших банків – орієнтовно до 1 години.

швидка позика грошей онлайн на карту терміново

Відсоткова ставка KLT CREDIT

Терміновий кредит на карту онлайн від KLT CREDIT оформляється зі сплатою відсоткової ставки в розмірі 1,62% в день без будь-яких прихованих комісій і додаткових платежів: Наприклад, якщо взяти кредит у сумі 500 гривень на 7 днів, то сума відсотків складе всього 57 гривень.

В KLT CREDIT розроблена програма лояльності. При повторному отриманні кредиту проценти за користування новим кредитом встановлюються індивідуально, але не більше 1,4%. Розмір знижки залежить від кількості отриманих позик та якості виконання взятих зобов’язань (погашення попередньо отриманих кредитів).

Способи повернення кредиту KLT CREDIT

Для виконання зобов’язань по погашенню отриманих коштів від КЛТ кредит Ви можете скористатися одним із більш зручних для Вас способів:

 • оплатою банківським переказом (готівкою через касу) за наданими реквізитами;
 • в терміналах самообслуговування;
 • в особистому кабінеті на сайті KLT CREDIT або через інтернет-банкінг за допомогою будь-якої банківської картки VISA чи MasterCard.

срочный кредит круглосуточно на карту украина

Можливість продовження КЛТ кредит на карту

Якщо за будь-яких причин клієнт потребує подовженого використання раніше отриманого кредиту, є можливість оформити пролонгацію на 10, 20 чи 30 днів.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>