Мікрокредит на картку: як формити

Мікрокредит на карту став одним з найбільш затребуваних видів позик. Онлайн отримання мікрокредиту на карту за допомогою мережі інтернет і спеціально розроблених порталів – дуже зручна послуга. Існує велика кількість сайтів, що надають кошти в позику таким способом.

Мікрокредити через мережу інтернет мають свої недоліки. Не ознайомившись з правилами отримання позики і його поверненням, відгуками про роботу сайту та договором, можна переплатити за відсотками або натрапити на шахраїв.

Для того щоб не стати жертвою шахраїв, краще звертатися перевіреної та надійної компанії.

манівео кредит онлайн на банківську картку

Основні особливості отримання мікропозик на картку

Мікропозику можуть отримати особи, які досягли 18 років, на будь-яку банківську картку. Не існує суворих заборон та вимог щодо позичальника. Це є прямою перевагою для більшості клієнтів.

Для отримання в Україні онлайн мікропозик потрібно заповнити анкету і надати свої паспортні дані. У рідкісних випадках може знадобитися фотографія (сканована копія паспорту, фото банківської картки, на яку планується переказ грошей).

При оформленні мікрокредиту на банківську картку важливо, щоб на рахунку було хоча б 10 грн, тому що багато систем перевіряють, чи належить картка з вказаним номером клієнту, здійснюючи блокування невеликої суму, яку потім обов’язково повертають. Також, щоб отримати бажані гроші терміново, банківська картка повинна бути дійсна принаймні ще наступних 2 місяці.

Багато порталів надають позики на віртуальні гаманці (QIWI, Миттєвий переклад, Яндекс.Гроші, Webmoney).

Web

На що потрібно звертати увагу, оформляючи онлайн кредит на карту:

  1. Простота процедури подачі заявки та одержання відповіді. Заповнити анкету і отримати схвалення можна без надання великої кількості документів.
  2. Процес схвалення не повинен займати багато часу (протягом 10 – 20 хвилин), а саму позику можна оформити, не покидаючи квартири або робочого місця (дистанційно).
  3. Надійність компанії і наявність великої кількості постійних клієнтів.
  4. Вигідні умови та відсоткові ставки.
  5. Терміни оформлення і схвалення заявки не повинні займати багато часу (на протязі 10 – 20 хвилин).
  6. Висококваліфіковані співробітники доступно відповідають на всі запитання відвідувачів.
  7. Різні терміни кредитування (від одного до сорока днів).
  8. Повинна надаватися така послуга, як отримання мікропозик на карту того ж дня.
  9. Зручний сайт, на якому можна більш детально ознайомитися з діяльністю компанії, відгуками про роботу, ставками і термінами.

Оформивши мікрокредит на особовий рахунок (карту) у перевіреній компанії, кожен зможе заощадити особистий час, зробити вигідну покупку чи оплатити непередбачені витрати, і уникнути переплат.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>