Мікрокредит на карту: в чому вигода?

Наше життя непередбачуване і бувають випадки, коли терміново необхідні кошти. Чимало пропозицій в сфері кредитування відносяться до мікрокредитування. Давайте ж разом розберемося, що ж це таке і як взяти мікрокредит.

Мікрокредит – це короткотермінова позика, метою якої є погасити гостру нестачу коштів. На відміну від позик на значні суми коштів, які потребують від позичальника надання кредитору чималого пакету документів, основними вимогами під час видачі мікрокредиту є наявність громадянства України (паспорт з печаткою про реєстрацію), довідка про ідентифікаційний код. Суттєвим моментом є повноліття позичальника. Всі інші аспекти щодо термінів погашення, відсоткової ставки та максимальної суми позики, необхідно з’ясовувати в представників фінансової організації. Перед вибором організації – кредитора уважно вивчіть вищенаведені умови та оберіть найоптимальніший для вас варіант.

Отримати мікрокредит можна безпосередньо в представництві кредитної організації, але для швидшого отримання позики зверніть увагу на таку фінансову послугу, як «мікрокредит онлайн». Оформивши відповідні заявки (відомості про себе, суму позики та заплановані строки повернення), ви, після перевірки службою безпеки організації, отримаєте відповідь та зможете забрати бажану суму готівкою у офісі кредитора або ж отримати переказ на банківську картку. Сума, яку ви можете отримати в випадку такого виду кредитування варіюється від 100 до 10000 гривень. Позитивними факторами мікрокредитування є:

–              відсутність поручителя;

–              можливість мати не зовсім позитивну кредитну історію;

–              немає необхідності підтверджувати офіційний дохід;

–              можливість дострокового погашення позики.

Проте, є і негатив – відсоткова ставка по мікрокредиту досить висока і може коливатися в межах 0,9 – 2,5% на добу.

Безперечно, мікрокредит на картку – це найоптимальніший спосіб керування коштами. Адже ви маєте можливість не тільки знімати готівку з банкомату, але й розраховуватися безпосередньо карткою.

Слід враховувати, що фінансова послуга термінового мікрокредиту накладає на позичальника обовʼязок сплачувати щомісяця певну суму. В разі невиконання даної вимоги фінансова організація вправі нараховувати боржнику штрафні санкції, відсотки по яким в декілька разів вищі за відсоткову ставку по кредиту.

Отже, мікрокредит – досить вигідна послуга, але необхідно остерігатися напівлегальних кредитних організацій. Це може призвести до досить негативних наслідків.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>