Ринок мікрокредитів в Україні: переваги та недоліки

Ринок мікрокредитів щораз набуває обертів і розширюється. На сьогодні в Україні він охоплює значну частку не банківського кредитування. Фінансові установи, які надають такі кредити з’являються майже не щодня з новими, привабливими умовами. Та які ж насправді плюси і мінуси у мікрокредитуванні для споживачів?

мікрокредит в  Україні швидкі гроші до зарплати

Давайте розглянемо основні плюси:

– Онлайн оформлення. Не бігаючи по відділеннях, не гаючи свого часу ви можете оформити кредит через Інтернет.

– Швидкість. Після оформлення заявки на кредит до вас за декілька хвилин телефонує спеціаліст та уточнює всю надану вами інформацію.

– Мінімум документів. Для отримання мікрокредиту, у переважній більшості, необхідно надати лише паспортні дані та ідентифікаційний номер.

– Пропозиція саме для Вас. Так як і в банках, мікрокредитні організації мають різні пакети послуг для своїх клієнтів.

– Строк користування кредитними коштами визначаєте самі.

– У більшості випадків не потрібно ані поручителів, ані займу.

взяти мікрокредит гроші на банківську картку

Здається все продумано і все призначено саме для клієнтів. Але ж давайте не забувати, що основна ціль будь-якої фінансової установи – це отримання прибутку. Ось тут і знаходяться мінуси.

Перший і основний – це значно вищі відсоткові ставки, ніж у банках. Це зумовлено значними ризиками для організації, що видає кредит лише за наявності паспорта та ІНПП. При простроченні кредиту є можливість його пролонгувати (за окрему плату). При повному невиконанні фінансових зобов’язань позичальником можуть залишати різного роду коментарі чи погрози на сторінках у соцмережах (для того, щоб психологічно тиснути на позичальника), а також надсилати всякого роду листівки додому.

взяти кредит через інтернет онлайн

Перед тим, як брати мікрокредити варто задуматись над тим, чи зможете вчасно погасити його і чи ваша потреба у грошових коштах не почекає ще трішки?

Якщо все ж вам потрбні швидкі гроші в кредит, то можете залишити онлайн заявку

заявка на мікрокредит онлайн

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>