MyCredit Україна – кредит на банківську картку за 20 хвилин

MyCredit Україна надає оперативну фінансову допомогу у вигляді кредитів на банківські карти громадянам України, не залежно від рівня доходів. MyCredit – це моментальний кредит через Інтернет.

терміновий кредит за 20 хвилин цілодобово на карту україна

Вимоги MyCredit Україна до позичальника

Стати клієнтом MyCredit та подати заявку на отримання моментального кредиту можуть повнолітні громадяни України, незалежно від роду занять та наявності позитивної кредитної історії. Основні вимоги до позичальника:

 • вік від 18 років;
 • постійний дохід;
 • громадянство України;
 • наявність банківської карти;
 • наявність мобільного телефону.

моментальний кредит на картку через інтернет від МайКредіт Україна

Необхідний набір документів для отримання моментального кредиту

Для отримання грошей в кредит достатньо мати:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний податковий номер (ІПН);
 • платіжну карту будь-якого банку України.

Для того, щоб скористатися послугами MyCredit Україна, Вам необхідно перебувати на території України та пройти процес реєстрації та оформлення онлайн заявки на кредит через Інтернет, де Ви повинні вказати своє ім’я, прізвище, ІПН та паспортні дані. Це допоможе MyCredit ідентифікувати Вашу особу. Крім особистих даних, необхідно вказати мобільний телефон, адресу електронної пошти та номер банківської карти.

Сума і терміни мікрокредиту

При першому зверненні початкова сума мікрокредиту не може перевищувати 3000 грн. Для тих, хто не вперше звертається за отриманням моментального кредиту і до цього не порушував терміни погашення боргу – максимальний ліміт збільшується до 30 000 грн.

Незалежно від обраної Вами суми кредиту в MyCredit онлайн, мінімальний термін погашення боргу складає 1 день, а максимальний – 35 днів.

Спосіб отримання грошей в кредит

Моментальний кредит через Інтернет від MyCredit надається виключно у безготівковій формі на платіжну карту будь-якого банку України. Кредитні кошти зараховуються на банківську карту відразу після погодження заявки та підписання цифровим підписом кредитного договору онлайн.

Термін розгляду заявки на кредит через Інтернет

Вперше мікрокредит MyCredit можна оформити за 15 хвилин. Після обробки Вашої заявки та прийняття рішення, Ви відразу отримаєте смс та лист на електронну пошту. При повторному отриманні моментального кредиту клієнт може скористатися особистим кабінетом, що скоротить час на оформлення кредиту до 5 хвилин.

Важливо відмітити, що в MyCredit онлайн можна брати гроші в кредит через інтернет цілодобово.

моментальний кредит mycredit україна

Відсоткова ставка по мікрокредиту

Максимальна річна процентна ставка, яка включає кредитний процент, а також всі інші комісії та витрати за рік складає 474,5%

Приклад розрахунку процентної ставки:

При розмірі кредиту 1 000 гривень на термін 7 днів позичальнику необхідно буде сумарно погасити 1 091 гривню.

MyCredit припиняє нарахування процентів після 90 днів прострочення по кредиту. Тому у Вас не виникне потреби повертати в рази більше, ніж Ви позичали.

Способи повернення кредиту MyCredit

Ви можете обрати один із зручних для Вас способів погашення мікрокредиту:

 • банківським переказом в будь-якому банку України по реквізитам MyCredit;
 • через термінали самообслуговування;
 • в особистому кабінеті на сайті MyCredit або через інтернет-банкінг за допомогою будь-якої банківської картки VISA чи MasterCard.

Можливість продовження кредиту

Якщо Ви не розрахували свої сили і не можете повернути кредит у визначений термін, у Вас є можливість перенести дату повернення коштів. Виберіть термін, на який хочете подовжити мікрокредит MyCredit, та оплатіть відсотки по поточному кредиту. Кредит може бути пролонгований Вами в будь-який час на 7, 15, 30 або 45 днів зі сплатою комісії за пролонгацію, розмір якої залежить від суми початкового кредиту. Вартість пролонгації ви знайдете в особистому кабінеті на сайті MyCredit.

Кредит від 18 років без довідок і поручителів

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>