Платинум карта Приватбанку

Картка Platinum від Приват Банку являється символом високого соціального статусу клієнта. Вона дарує ряд привілеїв для свого власника.

Оформлення

Картку Platinum оформити можна як у відділенні банку, так і в телефонному режимі. В другому випадку прийти в банк потрібно буде всього один раз – для того, щоб забрати готовий продукт, так як він не входить в групу карток миттєвого випуску.

Отримати Картку Platinum можна за 1500 гривень. При цьому банком передбачена і щомісячна оплата за обслуговування в розмірі від 160 гривень. На картці відсутнє нарахування депозитних коштів на суму постійного залишку.

Оформити Картку Platinum можна маючи при собі тільки паспорт та ідентифікаційний податковий номер.

картка універсальна приват банк заявка онлайн через інтернет

Особливості та переваги

Картку Platinum від Приват Банку дарує своєму власнику безліч переваг:

 1. Можливість обслуговуватися у комфортних VIP-офісах.
 2. Мати персонального банкіра. Він може за дорученням проводити різноманітні платежі, робити переказ коштів і так далі.
 3. Користуватися консьєрж-сервісом. Він допоможе взяти в оренду авто, доставити квіти по всій території України, купити авіабілети, оплатити номер в готелі і так далі.
 4. Оформлювати додаткові пластикові карти для себе та своїх близьких.
 5. Кредитуватися в Приват Банку на вигідних умовах. Клієнт може оформити Картку Platinum і отримати кредит без поручителів з пільговим періодом до 30 днів. При необхідності суму доступного ліміту можна тимчасово змінювати.
 6. Разом з основною Карткою Platinum оформити можна ще одну додаткову в іноземній валюті: доларах або євро (на вибір клієнта).
 7. Можливість оформлення міжнародної страховки на пільгових умовах х максимальною сумою покриття до 150 тисяч доларів.
 8. Скористатися екстреними сервісами від платіжних систем: швидко отримати гроші знаходячись у будь-якій точці світу (від 2 до 24 годин) або терміново замінити свою картку (до 48 годин).
 9. В екстрених ситуаціях клієнт та його близькі родичі можуть звернутися до “Служби Безпеки) Приват Банку завдяки сервісу “Security”.
 10. Картка Platinum від Приват Банку іменна і містить на собі фото клієнта. Це допомагає здійснювати оплату без надання документів,підтверджуючих особистість, в тому числі і за кордоном.
 11. Картка Platinum дозволяє проводити розрахунки в інтернеті, оплачувати покупки без введення пін-коду. Крім цього, вона підтримує функцію безконтактної оплати (PayPass, PayWave).

Додаткові послуги

Клієнт може отримати Картку Platinum і автоматично стати учасником одночасно декількох програм лояльності.

По-перше, це “Бонус Плюс”. Вона допомагає здійснювати покупки у мережі партнерів програми і накопичувати бонуси у розмірі до 20% від вартості товару.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>