Просто Займ Україна – дійсно простий кредит онлайн

Просто Займ Україна – це зручний сервіс для отримання кредиту в режимі онлайн. Клієнту більше не потрібно йти у відділення банку і очікувати в довгих чергах. Отримати кредит під малі відсотки можна не виходячи з дому і маючи лише доступ в інтернет.

Вимоги до клієнтів і пакет документів

Взяти кредит на картку в Просто Займ може громадянин і резидент України віком від 21 до 75 років. Обов‘язковою умовою являється наявність у нього банківської картки, відритої на його ім‘я.

Що стосується документів, інтернет кредит на картку можна оформити маючи при собі тільки паспорт і ідентифікаційний податковий номер. Останній можна замінити закордонним паспортом, військовим білетом, пенсійним або водійським посвідченням, студентським квитком.

Для того,щоб оформити кредит під малі відсотки в Просто Займ Україна довідка про доходи не потрібна. просто займ онлайн заявка на кредит

Умови кредитування в Просто Займ

В Просто Займ онлайн заявка може бути оформлена на суму від 2000 до 10 000 гривень. При цьому термін дії договору обирається від 4 до 12 тижнів.

Інтернет кредит на картку видається під низький відсоток – від 0,8% в день, що є чи не найменшим серед пропозицій багатьох відомих кредитних організацій. При цьому система його нарахування максимально прозора.

На головній сторінці сайту Просто Займ клієнт може обрати необхідні йому суму та термін кредитування і отримати інформацію щодо суми мінімального платежу. Таким чином він зможе підібрати для себе найбільш оптимальний варіант і не допустити виникнення простроченої заборгованості і нарахування штрафів.простозайм в Україні інтернет кредит на картку

Оформлення заявки на кредит і отримання коштів

В Просто Займ онлайн заявка оформлюється дуже швидко. Новому клієнту для отримання коштів необхідно буде близько 20 хвилин. При повторному зверненні достатньо всього 1 хвилини!

Для того, щоб взяти кредит на картку, достатньо просто указати в заявці деякі особисті дані: серію та номер паспорту, дату народження і так далі.

В разі позитивного рішення щодо отримання кредиту, гроші будуть перераховані на особисту картку клієнта. Вона може бути відкрита в будь-кому банку України. Попередньо картку необхідно буде прив‘язати до свого профілю. Зробити це досить просто, необхідно просто діяти згідно інструкції на сайті. При цьому, на картці тимчасово заблокується сума до 5 гривень. Це необхідно для підтвердження того, що картка належить саме клієнту. В цей час потрібно бути на зв‘язку, так як може виникнути необхідність уточнення певної інформації і клієнту зателефонує оператор з Просто Займ.

Способи оплати заборгованості

Здійснювати платіж по інтернет кредиту на карту необхідно буде кожні 2 тижні (14 днів). Клієнт може зробити це декількома способами:

  1. В особистому кабінеті на сайті Просто Займ Україна за допомогою власної платіжної картки.
  2. Через будь-який банк в Україні за допомогою грошового переказу по реквізитам. При цьому обов‘язково потрібно буде вказати номер договору та свої прізвище, ім‘я, по-батькові.
  3. За допомогою терміналів самообслуговування. Це може бути EASYPAY, TYME, CITY24, ПриватБанк.взяти кредит на картку під малі відсотки Просто Займ

Пролонгація кредитного договору і ухилення від оплати

В разі, коли клієнт не в змозі своєчасно оплатити заборгованість по кредиту, він може скористатися послугою пролонгації. Вона дозволяє продовжити термін кредитування ще на певний термін. Для того, щоб дізнатись більш детальну інформацію з цього приводу або при виникненні інших питань, Просто Займ рекомендує клієнту звернутися до їхньої служби підтримки.

В разі навмисного ухилення від оплати заборгованості, клієнту будуть нараховані штрафні санкції. Крім цього, Просто Займ почне процес стягнення заборгованості в судовому порядку. Всі дані при цьому будуть передані до Бюро Кредитних Історій і наступні спроби клієнта оформити кредит у банку або фінансовій установі можуть виявитись неуспішними.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>