Соціальна картка Приватбанку

Необхідність оформити Соціальну картку може з‘явитися для отримання:

  • виплат по народженню дитини;
  • допомоги по догляду за дитиною віком до трьох років;
  • допомоги по тимчасовій втраті роботи;
  • допомоги на виховання дітей, які знаходяться під опікою.

Соціальну картку оформити можна і в Приват Банку.

картка універсальна приват банк заявка онлайн через інтернет

Оформлення

Отримати Соціальну картку в Приват Банку дуже просто. Зробити це можна будь-яким зручним способом:

  1. У відділенні банку. При цьому необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний номер. В разі оформлення картки для виплат по народженню дитини додатково потрібно надати її свідоцтво про народження.
  2. Указати на офіційному сайті свій номер телефону. Найближчим часом співробітник сам зателефонує клієнту і заповнить заявку для оформлення Соціальної катки від Приват Банку.
  3. Самостійно зателефонувавши за номером гарячої лінії банку.

Оформлення та обслуговування картки безкоштовні!

Випускається картка не більше 14 днів.

Переваги

Соціальну картку оформити можна всього за 10 хвилин. І це перша з переваг даного продукту. Крім цього, можна буде не хвилюватись з приводу того, що банк буде довго тримати кошти на своїх рахунках перед тим, як перевести їх на картку клієнта. В даному випадку цей процес займає не більше 1-2 годин.

Ті, хто вирішив оформити Соціальну картку, можуть не хвилюватися з приводу того, де краще зняти кошти,адже це можна зробити без комісії в будь-якому банкоматі України.

Клієнт може отримати Соціальну картку і розраховуватися нею в інтернеті або магазинах. В другому випадку для нього буде доступною послуга накопичення коштів у розмірі 20% від загальної вартості покупки завдяки програмі “Бонус  Плюс”.

На постійний залишок коштів (не менше 100 гривень)нараховується депозитна ставка 10%. Тому картку можна використовувати не тільки для збереження, але й для накопичення своїх грошей.

Клієнт, у якого є Соціальна картка від Приват Банку, може оплачувати комунальні послуги без комісії. Також він автоматично приймає участь у регулярних акціях, які проводяться банком. Наприклад, це може бути акція “Щасливий код”. В ній приймають участь всі платіжні катки Приват Банку. Більш детальну інформацію з цього приводу можна дізнатись на офіційному сайті або у представника банку, так як умови проведення акції можуть змінюватися.

Додатково до Соціальної картки оформити можна і Універсальну, на якій буде установлена певна сума кредитного ліміту.

Додаткові послуги

До Соціальної картки автоматично підключається безкоштовна функція смс-банкінгу. За допомогою неї можна контролювати надходження коштів, отримувати повідомлення про здійснення оплати, перевіряти стан рахунку і так далі.

Стає доступним для користування і інтернет-банк Приват24. Він дозволяє переглядати виписки по здійсненим операціям, оплачувати комунальні послуги і поповнювати мобільний телефон, замовляти квитки, задавати питання спеціалістам в режимі онлайн і так далі.

Наявність безкоштовного мобільного номеру гарячої лінії допоможе вирішити будь-яке питання, в тому числі здійснити переказ коштів.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>