В чому вигода кредитних карток?

Кредитна картка-це один з найпопулярніших і затребуваних фінансових інструментів, що пропонуються банківськими організаціями. Здавалося б, невеликий прямокутний шматок пластику, а відкриває величезний спектр можливостей. З картою можливо все, починаючи від звичайного поповнення рахунку мобільного телефону і закінчуючи міжнародними переказами в будь-яку точку світу. Також кредитки можна використовувати і в якості електронних гаманців, зберігаючи на них гроші, завдяки високому рівню банківської безпеки.

Кредитна картка Card Blanche White, карт бланш ідея банк

Дуже зручно надання кредитних лімітів, що дозволяє при необхідності вирішувати свої непередбачені фінансові ситуації або здійснювати різні покупки, тим більше що в порівнянні із звичайними грошовими кредитами, кошти отримані у вигляді ліміту на карті за відсотками обійдуться значно дешевше.

Багато фінансових установ, встановлюючи ліміт на картку надають Клієнтам пільгові періоди, що дає можливість економити на відсотках і чітко планувати свій бюджет.

Альфа банк кредитна картка

У зв’язку з активним використанням карток у торговельних мережах, дуже популярною стала послуга “кешбек”, що дозволяє не тільки витрачати кошти, але і повертати відсоток від витраченої суми у вигляді бонусів або іноді навіть “живими” грошима для особистого користування. Завдяки підключеним послугам смс оповіщення або наявності інтернет-банкінгу Ви завжди будете знати і контролювати свій фінансовий стан та витрати.

Приват банк карта Gold онлайн заявка на кредит

Крім розрахунку в торгових мережах гроші з картки можна знімати і за допомогою мережі банкоматів, організації, що випустила картку або в банках – партнерах (як правило без або з мінімальною комісією).

Важливо розуміти, що скориставшись кредитними коштами, потрібно пам’ятати і про необхідність своєчасно погашати заборгованість перед банком , для формування позитивної кредитної історії і можливості в будь-який момент підвищити свій кредитний ліміт і скористатися коштами на будь-які потреби.

Комфортно і те, що після погашення заборгованості, кошти відразу стають доступними і можна знову і знову використовувати їх на що завгодно.

Вам також може сподобатися ...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>