Краса й зовнішність

4 основних типи шкіри або секрет ідеального макіяжу обличчя

Важливо вибирати правильні продукти, які підходять, а головне призначені саме для тебе. Для цього потрібно визначити тип шкіри.

Існує чотири основних типи: суха, жирна, нормальна, комбінована. Однак стану здоров’я шкіри бувають різними в залежності від багатьох внутрішніх і зовнішніх факторів, які на неї впливають.

Розповім про кожен тип окремо, щоб ти зміг правильно визначити свій, і знав, як за нею доглядати.

Суха шкіра – цей тип відчуває постійний брак вологи. Внаслідок чого рано з’являються ознаки старіння і дрібні зморшки.

Ознаки:

1. Почервоніння

2. Чутливість

3. Лущення

4. Відчуття стягнутості

Догляд: потребує інтенсивного зволоження та живлення. Шукайте в складі потужні вологоутримуючі компоненти, а також зволожуючі елементи.

Жирна шкіра – у неї є переваги: вона еластична, добре переносить контакт із зовнішнім середовищем і захищає обличчя від передчасного старіння. Властиві висип, акне, комедони, вугри.

Ознаки:

1. Блиск шкіри

2. Розширені пори

3. Шкіра виглядає грубою

4. Чорні крапки

Догляд: жирна шкіра вимагає м’якого, але інтенсивного очищення. Зволожуйте обличчя кожен день, а пару разів на тиждень користуйтеся отшелушивающими засобами. Важливо не перестаратися і не прагнути очищати шкіру до скрипу – це порушить її природний гідроліпідний баланс та посилить роботу сальних залоз.

Нормальна шкіра – потребує коректної підтримки стану, зволожуйте і очищайте особа регулярно.

Догляд: важливу роль грає регулярне зволоження, яке допоможе шкірі довгий час залишатися молодою і підтягнутою. Також не варто забувати про інших базових етапах догляду: очищення і тонізації.

Комбінована шкіра – вона поєднує жирні ділянки, це Т-зона, область носа і підборіддя, а область щік і лоба може бути або сухої або нормальної. Також виникають запалення, комедони, вугри, акне. У літні місяці комбінована шкіра здається жирніше, ніж зазвичай, а взимку більшою мірою схильна до подразнення і лущення.

Догляд: доглядати складніше, ніж за іншими типами. Намагаючись знизити активність сальних залоз в одній області, можна пересушити іншу. А якщо не забезпечити периферію особи належним зволоженням і харчуванням, там швидше з’являться зморшки. Тому важливо підбирати догляд з урахуванням особливостей різних галузей.

Отже, коли ми визначили свій тип шкіри, зрозуміли якими засобами необхідно користуватися, можна приступати до процесу створення макіяжу.