Кохання та стосунки

Як перестати ревнувати дівчину

Вона всього лише затрималася на роботі, а ти за ці півгодини представив її з кожним з її колег чоловічої статі? Ти втомився боротися з бажанням перевірити її телефон і пошту і, здається, ось-ось цю боротьбу програєш? Чи вже програв?

Швидше за все, спочатку твоїй дівчині було навіть приємно, що її ревнують. Але рано чи пізно твої спроби контролювати кожен її крок втомлять і приведуть до розриву. Зупинись. Спершу ти повинен зрозуміти, в чому проблема.

А вона, уяви, в тобі. У твоїй невпевненості в собі, в своїх силах. Так, звучить образливо. Але скажи чесно: якби ти знайшов реальні підтвердження її зрад, ти б вже сам розірвав відносини і шукав нову дівчину. А раз так – слухай. Або закрий вкладку і йди далі нищити те, що залишилося від ваших відносин.

Чому ти ревнуєш?

Тому що ти незадоволений собою, навіть якщо не зізнаєшся в цьому. Можливо, причина у зовнішньому вигляді, у вадах фігури, які ти не намагаєшся якось усунути. Тому що тобі ніколи, ти дуже втомлюєшся своєю низькооплачуваною нудній роботі. О, а ось і ще одну причину знайшли, так?

А може, ти романтик. У тебе зовсім небагато досвіду спілкування з протилежною статтю, і тепер, коли ти зустрів її, ти дуже боїшся її втратити. Ти идеализируешь її, навіть якщо на словах вселяєш їй протилежне. Потай ти порівнюєш себе з іншими оточуючими її людьми. Не в свою користь.

Знаєш, що? У тебе занадто багато вільного часу. Яке ти витрачаєш на ревнощі замість того, щоб самому прокачатися. Все, що ти прокачиваешь – твоя параноя. Контролем і заборонами ти нічого не доб’єшся, крім її образ і істерик. Тому що ревнощі це відсутність довіри. А відносини, в яких довіри немає, приречені.

Зрозумій: вона вибрала тебе. За своїм бажанням. І не треба його відбивати.

Витрать час на себе. Для початку просто приведи себе в порядок. Почни з простого: охайний зовнішній вигляд, хороша стрижка. Знайди спортзал ближче до дому і пару годин в тиждень для нього. Ти і сам здивуєшся, наскільки впевненіше себе відчуєш. А від таких не йдуть.