Кохання та стосунки

Чому ваша колишня не страждає після розставання: причини та поради, як рухатися далі

У жінки зникли почуття. І вона від тебе пішла. В цьому випадку їй після розлучення дійсно стало легше. Особливо якщо ти продовжуєш принижуватися і щось їй доводити. У такому випадку вона розуміє, що якщо нікого не знайде, то завжди зможе повернутися до тебе, як на запасний аеродром. І страждати через розлучення в такому випадку колишня точно не буде.

А от якщо ти дистанцируешься від неї. Займешся собою. Тоді колишня зрозуміє, що позбулася запасного аеродрому. І як показує моя практика, якщо розставання відбулося із-за того, що у жінки зникли почуття. То на першому етапі вона дійсно відчуває себе щасливою, і не нудьгує по своєму колишньому чоловікові. Так як вона розлучилася з ним в надії, що далі у неї все буде добре. А чоловік так і залишиться тим же нудним хлопцем.

Але перше. Не факт, що її чекає щасливе майбутнє. Я знаю багато прикладів, як жінка, що йшла від чоловіка, який дбав про неї, нехай і заробляв зовсім небагато. Вона думала, що зустріне олігарха або успішного бізнесмена. Для цього створювала анкету на сайті знайомств, викладала туди

Але, насправді, їй траплялися одні бабії, збоченці і одружені. І її ілюзії поступово розвіювалися. А коли жінка розуміла, що в її колишнього в житті все добре і без неї. Що він щасливий і у нього вже навіть хтось з’явився. Жінка починала страждати. Нехай, колишньому чоловікові вона це не показувала, а навпаки, говорила: «Що це за повія з тобою. Нікого кращого не зміг знайти? ».

Але тим не менше така агресія з боку жінки, як раз говорить про те, що у неї все погано. І я знаю багато історій, як жінки після кількох невдалих спроб знайти олігарха або так званого «справжнього чоловіка» з головою йшли на роботу або на турботу про дитину, вечорами знаходячи розраду за пляшкою вина в компанії таких же подруг-разведенок.

Тому якщо жінка з тобою розлучилася з причини того, що у неї зникли почуття, то почне страждати вона не відразу. І якщо через тиждень після її відходу ти бачиш, що вона щаслива. То, швидше за все, що вона продовжує жити ілюзіями про світле майбутнє.

Це не означає, що вона буде щаслива через місяць або через два, коли спуститься з небес на землю. До речі, саме тому так важливо після розставання перестати надавати колишньої свою турботу і підтримку, як це ти робив у відносинах. Тоді вона перестане тебе сприймати, як спонсора і швидше усвідомлює, яка сувора дійсність. Де вже немає тебе. Що ця дійсність зовсім не відповідає її фантазіям.

Третій варіант розвитку подій.  У жінки мало того, що пропали тобіпочуття, так в додаток до всього вона ще пішла до іншого.

Чи страждає вона по тобі?

На першому етапі навряд чи. Знову ж таки, особливо якщо ти всіляко намагаєшся її повернути. У такому трапляється формується імпровізований любовний трикутник. Де твоя роль спонсор, запасний аеродром, але ніяк не улюблений.

Тому не потрібно чекати, що жінка буде страждати відразу ж після розставання. На першому етапі вона насолоджується романом зі своїм новим чоловіком. Якого вона, можливо, навіть призводить тобі приклад. Каже, що він культурний, розуміє і романтичний. На відміну від тебе.

Але що буде далі?

Одна справа, коли жінка зустрічалася з тобою, ти закривав всі її матеріальні потреби. Паралельно вона зустрічалася з коханцем, який задовольняв її потреба в емоціях. А коли жінка з тобою розійшлись, і ти здогадався, що пора перестати бігати за нею, надавати їй підтримку, в тому числі фінансову, так як у неї інший.

Ось у цей момент ставлення колишньої до іншого чоловіка дуже сильно зміниться. Йому тепер доведеться не тільки компліменти їй робити, але ще і задовольняти її матеріальні запити. А це вже зовсім інший формат відносин. Де точно будуть з’ясування відносин і скандали.

І навіть якщо колишня на кожному розі всім розповідає, як вона щаслива з цим новим чоловіком. То з імовірністю 200 відсотків це все не правда. Це всього лише спроба колишньої переконати себе в тому, що вона щаслива. Адже по-справжньому щаслива жінка не буде всім розповідати, як у неї все добре. Вона мовчки насолоджуватися відносинами.

Напевно ти не раз бачив коментарі під моїми статтями та статтями інших чоловічих блогерів, в яких жінки, розповідають, як потрібно себе вести у відносинах, що потрібно любити і розуміти один одного. Що її чоловік – це «справжній чоловік». І вона з ним по-справжньому щаслива.

Це все казки і небилиці. Виникає питання. Щаслива жінка забула на чоловічому каналі? Особливо якщо вона у своєму коментарі використовує грубі і образливі вирази.

Це легко пояснити. Стаття її зачепила. І їй нудно в стосунках, так як вона вже давно не любить свого «ідеального» чоловіка. Або вона вигадала цього ідеального чоловіка. А сама сидить в оточенні своїх кішок або подружок разведенок. Через життя в самоті вона розлютилася на всіх чоловіків. І тому строчить гнівні коментарі під статтями, в яких говорять правду, яку їй дуже неприємно чути.

Тому по-справжньому щаслива жінка не буде нікому розповідати про своє щастя. Вона буде насолоджуватися своїм щастям. І якщо колишня спеціально розповідає тобі про своєму новому чоловікові і вже через тиждень після вашого розставання викладає

До речі, ще одне спостереження. Якщо твоя колишня до тебе розлучалася зі всіма своїми чоловіками, називаючи їх козлами і абьюзерами, то скоріше всього і її нового партнера чекає така ж доля. Навіть якщо зараз вони виглядають як ідеальна пара.

І якщо відповідати на заголовний питання цієї статті. Чому колишня не почала страждати після розставання? То відповідь дуже проста: можливо, вона не показує своїх страждань тобі. А можливо, пройшло занадто мало часу після того, як ви розлучилися, і вона все ще ходить в рожевих окулярах в надії зустріти принца на білому коні.

Але чи означає це, що колишня точно буде страждати після розставання? Невідомо.

Але мораль цієї статті зовсім в іншому. Я хочу, щоб ти думав не про те, страждає колишня чи ні. Я хочу, щоб ти думав про себе, як стати щасливим без неї. І ось тоді, ймовірність того, що колишня пошкодує про звільнення і буде нудьгувати по тобі буде набагато вище. Як звичайно, я впевнений, що у тебе все буде добре.