Краса й зовнішність

Натуральний блиск і краса: догляд за незабарвленим волоссям – розумний підхід для щоденного відновлення та підтримки

Більшість дівчат витрачають багато часу на традиційні способи відновлення пасм, коли волосся стають абсолютно ламкими і слабкими. Це в корені неправильно, так як лише регулярні дії здатні принести стійкий і ефективний результат для локонів будь-якого типу.

Вимоги та «запити» натуральних локонів

Багатьом може здатися, що догляд за незабарвленими волоссям це прості дії без особливих «вишукувань». Насправді все трохи складніше, так як пасма хоч і не піддавалися впливу хімічних засобів, все одно мають якісь свої проблеми, починаючи від лупи і закінчуючи випаданням локонів. І навіть якщо зовні пасма виглядають здоровими, це все одно що означає догляд повинен бути регулярним і максимально корисним.

Основні проблеми нефарбованих пасм:

  • сухість шкіри;
  • посічені кінчики;
  • лупа;
  • відсутність об’єму;
  • ламкість;
  • тьмяний відтінок.

Більшості дівчат з натуральним відтінком волосся здається, що пасма виглядають занадто нудно і одноманітно. В цьому випадку приймається рішення зробити фарбування в салоні, після якого часто локони виглядають не кращим чином, а барвний пігмент швидко втрачає свою яскравість. Змінити образ можна і менш радикально, досить зробити красиву стрижку і продовжувати догляд за волоссям.

Такий прийом підкреслить риси обличчя і допоможе поліпшити настрої без використання радикальних заходів. Тим більше стрижка посічених кінчиків корисна в будь-якому випадку і дозволить зачісці виглядати акуратно.

Природний колір волосся і спеціальні засоби

Насправді натуральний відтінок пасом може бути досить яскравим і сяючим, головне, почати догляд за волоссям і застосовувати відповідні препарати і прилади. Крім цього, за допомогою тонуючих засобів на природній основі легко зробити русяві пасма більш темними або світлими, а також додати «льоду» теплого відтінку.

Інформація представлена в ознайомлювальних цілях і не є керівництвом до дії. Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Тонуючі шампуні і бальзами

Засоби по догляду за незабарвленими волоссям можуть бути будь-якої фірми, головне, щоб вони повноцінно очищали і зволожували шкіру, робили відтінок більш насиченим і природним. Практично всі тонують шампуні з фіолетовим пігментом підходять для натуральних локонів, так як дарують русявим волоссям холодний попелястий відтінок, який так поєднується з засмаглою шкірою і світлими очима.

Використовувати такий шампунь можна раз в тиждень замість звичного засобу, а якщо нанести бальзам такого ж відтінку на коріння пасом можна приховати пробивається сивину.

Маски для натуральних волосся

Корисно робити компреси і маски, які можуть бути з домашніх продуктів або фабричного виробництва. Потрібно також враховувати характер проблеми, яку допомагають вирішити такі препарати. Це означає, що не варто використовувати маски з реп’яховою маслом, якщо шкіра реагує на цей компонент алергічними висипаннями.

Оригінальні методи очищення і живлення

Здавалося б, що в цьому незвичайного – вимити голову і нанести бальзам? Але щоб догляд за волоссям був правильним важливо слідувати за своєрідним «сходинках».

Крок перший – припиняємо мити голову окропом

Наші бабусі і мами впевнені – розчинити жир, може, тільки дуже гаряча вода. Абсолютно забуваючи про те, що такий прийом порушує роботу сальних проток із-за чого мити волосся потрібно буде все частіше і довше. Виходить замкнуте коло, яке важко розірвати, але спробувати можна вже сьогодні скасувавши очищення пасм окропом. Достатньо води приємної температури, щоб добре промити голову і не залишити частинок пилу і забруднень.

Друга щабель – бальзам тільки на кінчики волосся

І це стосується не тільки жирних локонів, але і всіх типів пасм, які не хочуть перетворитися в швидко паскудяться і сальні «бурульки». Засіб для зволоження беруть у мінімальній кількості і швидкими рухами наносять на кінчики локонів.

Це можна зробити ще до процесу очищення волосся, на сухому волоссі. Таким чином, догляд за незабарвленими волоссям може стати більш корисним, ніж зазвичай.

Укладання натуральних локонів без обважнення

Зачіска не менш важливий, ніж догляд за волоссям кожен день. По суті, укладка – це своєрідний спосіб підкреслити красу волосся і продемонструвати свій спосіб підтримування пасом у здоровому стані. Але в цьому питанні, як і у всіх інших потрібно терпіння і правильний підхід.

Занадто багато укладальних засобів – міняємо систему

Варто спробувати обійтися без великої кількості лаку, гелю або мусу для обсягу. Волосся природного відтінку можуть істотно постраждати, від такого неохайного способу зробити локони більш привабливими. Тому залишаємо мінімум коштів і при можливості створюємо більш натуральний догляд за незабарвленими волоссям.

Сушка феном – за необхідності

Звичайно, без фена не обійтися, але і це дію можна скоротити до мінімуму. Справа в тому, що гаряче повітря сушить пасма, але і при цьому висушує «ґрунт». В результаті волосся випадають, стають ламкими і слабкими, а відтінок набуває «брудний» наліт.

Те ж саме стосується і всіх нагрівальних приладів, які краще залишити для урочистих випадків.