Психологія та родина

Гармонія у відносинах: як визначити сумісність партнерів для щасливого спільного життя

Дуже часто закохані пари стикаються з деякими негараздами у взаємовідносинах. Кожному партнерові хочеться, щоб інший думав, мислив, робив, так як робить він сам. Але такого не буває. Тому що ми всі різні. У кожного з нас свій характер, свої інтереси, свої цінності, своє розуміння правильності буття в цьому світі. І ми багато взяли з сім’ї, в якій ми росли і розвивалися. Коли хлопець і дівчина тільки-тільки починають зустрічатися вони покладаються в основному на свої почуття. Через якийсь час у процесі спілкування вони пізнають один одного краще. Але почуття беруть своє. Ми ображаємося, сваримося, миримося, прощаючи партнера в надії, що в майбутньому все буде добре. Дуже часто багато дізнаються одне одного, перебуваючи в шлюбі. Партнер вже поводиться якось не так. Кожен виявляє свою справжню суть. І ось тут починаються серйозні конфлікти. Припускаю, що багато хто через це пройшли.

У нас немає шкіл, в яких навчали як правильно поводитися у сім’ї. Модель поведінки себе в сім’ї часто ми беремо з сім’ї, в якій ми народилися і виросли. При цьому відбувається це несвідомо. Є метод, який перевіряє на сумісність пари. Його можна використовувати на самих ранніх термінах спілкування з партнером. Для цього необхідно знати ім’я та дату народження партнера.

Далі за допомогою цифр у ваших дати народження ви можете дізнатися:

 • краще зрозуміти свого партнера;
 • на скільки ви підходите один одному:
 • чи зможете ви вибудувати гармонійні відносини з партнером;
 • чи варто продовжувати стосунки з цим партнером.

Якщо ж партнери давно разом, але часто відбуваються конфлікти. І ви бажаєте трохи попрацювати над відносинами, також можна використовувати даний метод.

Використовуючи цей метод, ви зможете:

 • краще зрозуміти свого партнера;
 • прийняти рішення, чи варто продовжувати стосунки з партнером;
 • вибудувати гармонійні відносини у вашій родині;
 • зрозуміти причини сварок і конфліктів у родині, щоб знайти рішення як їх запобігти;
 • зрозуміти для чого ви зустрілися;
 • зрозуміти, як ви можете доповнювати один одного для більшої реалізації кожного в цьому світі;
 • і багато чого іншого, що допоможе поліпшити ваші стосунки в родині.

Цей метод підходить для всіх, незалежно від віку, національності, місця народження. Сумісність по Матриці Долі допоможе зрозуміти свого партнера і поліпшити ваші відносини. А якщо його ще немає, зробити правильний вибір.

Для прикладу візьмемо матриці: чоловіка, народженого 06. 04. 1977 і жінки, народженої 28. 07. 1982. Їх покладемо один на одного і отримаємо одну загальну матрицю, яка нам дасть відповіді на всі питання.

Сьогодні при розборі ми розглянемо частину питань:

 • для чого зустрілися партнери;
 • завдання пари;
 • стосунки в парі;
 • прояв пари в соціумі.

Для чого зустрілися партнери

Перший сценарій. ВИ зустрілися для побудови нових відносин, заснованих на довірі і любові один одного. Але для цього вам духовно прокинутися, і своїм особистим прикладом пробуджувати інших людей. Може бути, у володінні у вашій сім’ї буде багато нерухомого майна. Ви будете прагнути до фундаментальності та стабільності, а нерухомість – це стабільно.

Другий сценарій. ВИ зустрілися для опрацювання різних спокус в партнерстві. Спокуси між духовним і матеріальним – зацикленість на грошах або вірі. Спокуси піддатися тілесним слабкостям або дивитися в душу людині і полюбити його цілком. Сколупнути рани і вказати партнеру на його недоліки або розвивати себе, приймати свої мінуси і плюси, а з цього прийняття та любові будувати гармонійні, духовно багаті відносини.

Завдання:

 • партнерам необхідно духовно пробудитися;
 • ставитися з повагою один до одного;
 • своїм особистим прикладом пробуджувати інших людей;
 • побудувати нові відносини, в яких поєднуються духовність і матеріальні блага;
 • навчитися вирішувати конфлікти мирно.

Місця знайомств пари: люди можуть знайомитися там, де є духовне пробудження, на будівництвах або там, де щось переробляється і формується, або в кафе. На тренінгах, на семінарах, на з’їздах, медитаціях, на йозі, на фітнесі, під час занять відновними і зміцнюючими видами спорту.

Стосунки у парі

У нашому випадку зустрілися два сильних партнера, два лідера. Партнери можуть нести як руйнування (розбирання, агресія, конфлікти) так і творення (побудова гармонійних і довгих відносин). Все залежить від їхнього вибору.

Для побудови гармонійних і довгих відносин необхідно поважати один одного, навчитися вирішувати конфлікти мирно. Партнерам необхідно духовно пробудитися. Пізніше своїм особистим прикладом пробуджувати інших людей. Будь-яка людина має можливість духовно пробудитися. Для цього необхідно гідно проходить всі спокуси матеріального світу. Не можна чіплятися за все матеріальне. Необхідно навчитися знаходити баланс між матеріальним і духовним. Партнерам необхідно один одного надихати, хвалити, цінувати. Навчитися вирішувати конфлікти мирно. Всі дії робити з почуття любові і прийняття.

Для побудови руйнівних відносин партнери обирають: злість, агресію, бажання переробити один одного, контролювати, виховувати і будувати партнера, сексуальні стосунки на стороні.

Як проявляється пара в соціумі

Пара може виявляти за кількома сценаріями щодо вибору партнерів.

Перший сценарій. Така пара проявляється як міцна сім’я, яка намагається жити, слідуючи правилам і традиціям. Відносини в сім’ї будуються на повазі і прийнятті. Виховують дітей в любові. Партнери постійно розвивають свої інтелектуальні здібності, можливо і езотеричні. Піднімаються по службових сходах або відкривають спільний бізнес. Бізнес може бути у сфері будівництва новий будівель, побудови цікавих відносин (психологія). Це ресурсна пара, якщо відносини побудовані на любові та взаємоповазі.

Другий сценарій. У цьому випадку партнери руйнують один одного морально. Нав’язування партнером своїх ідей і принципів, невміння йти на компроміси, відсутність поваги, порушення кордонів партнера, насильство. У підсумку: борги, кредити, нереалізованість партнерів і розпад пари.

Третій сценарій. Дуже рідко пари знову сходяться. Але за умови трансформації таких понять як «злість, ненависть» в «любов», «зрада, приниження» в «повага один одного», «знецінення» в «значущість», виходу з позицій «жертви» і «деспота». У разі якщо обидва партнера опрацювали свої недоліки, комплекси, залежності, прийняли той факт, що кожна людина має право на помилку, пробачили образи один одному, прокачали в собі мужність (жіночність), то між ними будуються вже зовсім нові, універсальні відносини, засновані на любові, духовності, взаємоповазі, взаємовиручки. Рівень інтелекту у партнерів зростає. Така пара знову стає ресурсної. І проявляється це у відкритті спільного бізнесу, у прагненні досягнення нових висот у бізнесі, кар’єрі, в появі нових ідей.