Краса й зовнішність

Випадає волосся? Розбираємося в чому справа

Що вважається нормою випадіння волосся?

Середній термін життя волосся голови – 6 років.

За дуже середніми показниками, кожен день випадають:

– 60 волосся – восени;

– 45 волосся – навесні;

– 20 волосся – взимку і влітку.

Природно, на ріст волосся впливає багато факторів:

– підлогу;

– приналежність до раси;

– кліматичні умови;

– вік;

– стан організму;

– спадковість;

– і, звичайно – харчування і якість води.

Поспостерігайте за собою і робіть висновки, якщо ви помітили випадання більше 50 – 60 волосся, то це явно втрати.

Перш за все, зверніться до лікаря – трихолога. Це корисно в будь-якому разі. І в якості профілактики, в тому числі. Періодично необхідно проходити обстеження, здавати аналіз – контролюйте ситуацію. Необхідно виключати гормональний фактор, грибок, паразитів. . .

Моя порада – любіть себе, знаходьте час для себе коханої, доглядайте за своїм тілом, волоссям і шкірою. Вони вам відповідять взаємністю після 45.

Що робити?

Як було написано вище, волосся складаються в основному з мертвих клітин, тому необхідно постійно використовувати різні маски і бальзами для зволоження і полегшення розчісування. В добавок, вони надають волоссю блиск.

Світова індустрія пропонує величезна кількість живильних масок.

Не менш ефективні і домашні рецепти. Головне не забувати їх використовувати.

Найважливішим фактором волосся – це збалансоване харчування. Для правильного функціонування потрібно цілий набір мінеральних речовин. Якщо ви захоплюєтеся дієтою, то ризикуєте отримати разом зі зниженням ваги – суху шкіру, ламкі волосся і нігті.

Слідкуйте за рівнем цинку, кальцію, фосфору, кремнію, магнію і йоду. Регулярно включайте продукти, які містять потрібну кількість мінеральних речовин.

Постійний стрес, втома, недосипання – все це призводить до порушення роботи всього організму, зниження імунітету і збою роботи нервової і гормональної системи.

Як наслідок, втрачають сили і волосся, перестають оновлюватися, бліднуть і стають ламкими.

Приходьте до нас на . Ми даємо глибокі знання не тільки за стрижок, укладок та візажу. Особливу увагу ми приділяємо факторів впливає на здоровий вигляд наших клієнтів. Станьте професіоналом широкого профілю.