Кохання та стосунки

Знайомства на вулиці, ділюся своїм досвідом

Давним -давно, в 2007 році так, у моєму житті настав період, коли моя самооцінка впала нижче плінтуса. Не пам’ятаю з чим це було пов’язано : може з навчанням, може з грошима, а може з тим, що у мене давно не було серйозних стосунків і я почав сумніватися у своїй привабливості.

Одним вересневим днем я йшов по центру в бік метро. На вулиці стояла тепла погода, яскраво світило сонечко. У декількох метрах від метро я зустрів старого знайомого – Пашу. Ми давно не бачилися, тому вирішили прогулятися. Поки обговорювали останні новини з життя, я розповів про свою проблему з протилежною статтю. На що Паша, не довго думаючи, вирішив мені допомогти.

Він поставив мені завдання – протягом години підійти до 40 дівчатам і взяти у них номер телефону. Один я б злякався виконувати це завдання. Але так як поруч був Паша, а обличчям в бруд мені падати не хотілося, я сказав, що зроблю.

Виконання цього завдання принесла мені масу емоцій : від страху і мандражу, до ейфорії і відчуття себе царем гори. На початку було дуже страшно. Мене потряхивало, адреналін зашкалював, пітніли долоні, а з рота вилітало щось нечленороздільне.

Мої перші спроби підійти були припинені відразу ж. Дівчата бачили мої наміри. Я не встигав відкрити рота, як мене вже відшивали. Десь не 15 підході я отримав перший номер. Потім ще і ще. Я увійшов стан потоку. Коли ти робиш напідпитку, не замислюючись і при цьому все виходить. Класне відчуття.

Якщо по початку я підходив до всіх дівчат, то на 30 підході я вже обирав до кого підходити. Адже хочеться познайомитися з варіантом краще. І тут, я бачу ЇЇ. Йде.. Ні, пливе.. Корольова. Плавна хода, граціозна. Вона якось відразу привернула мою увагу. При думці підійти – я занервував. Всередині все стислося.
Я набрався сміливості і підійшов до неї. Відразу почав розмову з якоюсь банальною нісенітниці. Пару хвилин розмови і у мене в руках її номер телефону. Після чого, я швидко попрощався з нею, щоб вона не встигла передумати.

У підсумку, я зробив 40 підходів.

Знаєте, це неймовірні відчуття ! Усвідомлення, що я зміг, я зробив. Я переможець. Цей солодкий смак перемоги, усвідомлення свій крутості, а доказом служить блокнот в якому більше 15 номерів телефонів від різних дівчат.

Навіть зараз, коли я пишу цей пост, мене переповнюють радісні емоції.

Я поділився з Вами цією історією для того, щоб Ви побачили наступні:

  • Ставлення людей до нас залежить від того, як ми себе відчуваємо. Якщо ви не впевнені в собі, пригнічені, то люди будуть намагатися Вас уникати. Сірі миші нікому не цікаві. І навпаки, чим Ви впевненіше в собі, тим більше ви будете залучати до себе увагу, особливо протилежної статі.
  • Чим вище Ваша впевненість в собі, тим легше Вам спілкуватися з іншими людьми!
  • Ваше стан залежить тільки від Вас. Ви самі вибираєте, як реагувати на проблеми.
  • Ви самі відповідаєте за результати у своєму житті. Ви або дієте, або нічого не робите і ноете.
  • Розганяти свою психіку – прикольно. Але після цього може наступити емоційний відкат. Стан, коли Вам нічого не хочеться робити, апатія. Так що з цим треба бути акуратніше.
  • Правильна підтримка з боку допомагає швидше і легше досягати результатів.